Skocz do zawartości

Brak audio


damian10303

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tak jak w temacie brak audio w całym samochodzie, radio, zapięcie pasów, czujniki parkowania itd.

Mianowicie sprawa zaczęła się od wymiany navi CCC na androida, lecz przez uszkodzona wiązkę android nie działał (urwane kable, które były przylutowane do płytki w takim boxie), więc zabrałem się za ponowny montaż CCC, lecz po zamontowaniu nie działał nic a nic, okazało się że był to spalony bezpiecznik nr 142, po wymianie CCC zaczęło działać lecz już bez dźwięku. Światłowód przy tej głównej wtyce jest wpięty dobrze w odpowiedni slot, przy wzmacniaczu w bagażniku po odpięciu światłowodu widać czerwone światło więc sygnał jest. Gdzie można szukać rozwiązania problemu?

Z góry dzięki za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem ponownie androida po naprawie wiązki, problem z dźwiękiem pozostał, kupiłem ten most światłowodowy, na początku wpiąłem go do tego tunera satelitarnego lecz nie przyniosło to żadnych efektów, następnie spróbowałem podpiąć do wzmacniacza audio, dźwięku dalej nie ma lecz można wybrać w ustawieniach audio usb lub aux, wcześniej wcale nie wykrywało tych źródeł. Po wybraniu USB wyświetla się lista piosenek normalnie można przełączyć lecz dalej beż dźwięku. Czy kupienie jeszcze jednego mostu i wpięcie go w tuner coś pomoże czy problem leży gdzie indziej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 5.04.2023 o 13:39, damian10303 napisał(a):

Witam,

Tak jak w temacie brak audio w całym samochodzie, radio, zapięcie pasów, czujniki parkowania itd.

Mianowicie sprawa zaczęła się od wymiany navi CCC na androida, lecz przez uszkodzona wiązkę android nie działał (urwane kable, które były przylutowane do płytki w takim boxie), więc zabrałem się za ponowny montaż CCC, lecz po zamontowaniu nie działał nic a nic, okazało się że był to spalony bezpiecznik nr 142, po wymianie CCC zaczęło działać lecz już bez dźwięku. Światłowód przy tej głównej wtyce jest wpięty dobrze w odpowiedni slot, przy wzmacniaczu w bagażniku po odpięciu światłowodu widać czerwone światło więc sygnał jest. Gdzie można szukać rozwiązania problemu?

Z góry dzięki za pomoc 😄

Może światłowód masz odwortnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.