Skocz do zawartości

Nie gaśnie włącznik START-STOP rozładowany akumulator! (FIX)


_szpadel_

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

przygody z JEDYNKĄ ciąg dalszy. Otóż zmieniając wytartą nakładkę na przycisk START/STOP zauważyłem że zapaliła się żaróweczka i nie chciała zgasnąć. Rano okazało się że tak skutecznie się świeciła że rozładowała akumulator. Dodam też że zaczął się dość dziwnie zachowywać bo zaczął odpalać po włożeniu kluczyka (czyżby się tam coś zwarło?). Proszę o pomoc. Co z tą żaróweczką? Czemu nie chce zgasnąć?


Z góry dziękuję i pozdrawiam


P.S. Czy ew po tym jak akumulator został wyjęty do ładowania po ponownym włożeniu (pewnie nastąpi reset wszystkiego)go wszystko wróci do normy? A ja do odpalę potem po odłączeniu akumulatora?

Edytowane przez _szpadel_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Skoro przed wymiana przycisku bylo wszystko ok, a teraz nie jest, to raczej cos skopaleś.

Po włozeniu aku wszystko powinno działać, jednak najlepiej go ładować przez porty pod maską, niz wyciagać z auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro przed wymiana przycisku bylo wszystko ok, a teraz nie jest, to raczej cos skopaleś.

Po włozeniu aku wszystko powinno działać, jednak najlepiej go ładować przez porty pod maską, niz wyciagać z auta.

 

Niestety stoi w takim miejscu że nie miałem jak ładować.

Chyba że w samym przycisku coś się skopało choć nie miało teoretycznie co. Wymiana nakładki a potem zdurniał :?



NAPRAWIONE! A w zasadzie poprawione. Przycisk nie odskoczył do końca. Haczyło. Po drobnych poprawkach działa bez zarzutu.


Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.