Skocz do zawartości

Bmw moduly wymiany kodowane g series


Azyl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:)

Mam generalne pytanko odnosnie wymiany i ewnetualnych upgradow modulow w bmw g30.

Czy jest mozliwe podlaczenie jakiegos nowego modulu do bmw i zakodowanie go?

Czy jest mozliwa wymiana modulu w przypadku gdy stary sie zepsol?

Czy moduly maja wpisany przebieg?

Generalnie pytam dlatego gdyz mialem audi a5 z 2009r i tam wymiany modułów czy dołożenie nowych bez ASO jest niemożliwe. Kazdy moduł ma przebieg i jest sparowany z konkretnym modelem auta. Obstawiam ze w bmw jest identycznie, jednak na jakimś zagranicznym forum znalazłem jakiś poradnik w którym autor tłumaczył jak dolozyc acc do g30. Oczywiście było sporo wymagań i nie było to łatwe. Jednak jak zrozumialem kodowanie mozna zrobic bez udzialu ASO


Pozdrawiam:)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
On 2/21/2023 at 6:49 PM, Azyl said:

Witam wszystkich:)

Mam generalne pytanko odnosnie wymiany i ewnetualnych upgradow modulow w bmw g30.

Czy jest mozliwe podlaczenie jakiegos nowego modulu do bmw i zakodowanie go?

Czy jest mozliwa wymiana modulu w przypadku gdy stary sie zepsol?

Czy moduly maja wpisany przebieg?

Generalnie pytam dlatego gdyz mialem audi a5 z 2009r i tam wymiany modułów czy dołożenie nowych bez ASO jest niemożliwe. Kazdy moduł ma przebieg i jest sparowany z konkretnym modelem auta. Obstawiam ze w bmw jest identycznie, jednak na jakimś zagranicznym forum znalazłem jakiś poradnik w którym autor tłumaczył jak dolozyc acc do g30. Oczywiście było sporo wymagań i nie było to łatwe. Jednak jak zrozumialem kodowanie mozna zrobic bez udzialu ASO

 

Pozdrawiam:)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kupując nowe takie same moduły, możesz ja wymienić. Niektóre moduły wymagaja licencji FSC - ale to idzie razem z wgrywaniem oprogramowania w ASO lub przez specjalistów którzy zajmują się BMW.

Pytanie z jakiej daty produkcji to G30 bo może być łatwej (NBT EVO) lub trudniej (MGU) - jednak wszystko jest mozliwe.

Ogólnie, to HU, KAFAS, LICZNIK to chyba najczęściej zmieniane i 'zabezpieczone' moduły.

Musiałbyś bardziej sprecyzować co chcesz zrobić.

Mam u siebie G30 po kradzieży i od reflektorów przez licznik po nawigacje (MGU) udało się całość ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.