Skocz do zawartości

Bmw X5 e53 Webasto i czujnik zmierzchu, automatyczne światła


teach02

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, przejrzałem tematy odnośnie ww zagadnień jak w temacie jednak nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.

1. Mam czujnik zmierzchu, przełącznik w pozycji auto i przed wymiana akumulatora, światła w dzień mi się nie świeciły ta zielona dioda zgaszona, kiedy wymieniłem akumulator to teraz światła świecą się w pozycji auto i w dzień no i jak najbardziej w nocy, dioda zielona się świeci, jakby czujnik nie działa czy jak???


2. Webasto w moim aucie kiedy jest mróz i uruchamiam silnik słychać jak pracuje dymek leci z pod drzwi kierowcy, ale kiedy np włączę je ręcznie na postoju lub zaprogramuje żeby rano było ciepło w aucie to włącza się tylko nadmuch i nawet po 15 minutach nie robię się cieplej i leci chłodne powietrze.


Dodam że podłączałem pod kompa nie było żadnych błędów. Ma ktoś jakiś pomysł???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej


co do poz.2 webasto

sa dwa rodzaje zalezy chyba jakie masz w aucie zamontowane (dogrzewacz jedynie silnika silnika jak chodzi silnik i pelne webasto czyli niezalezne ogrzewanie jak silnik nie pracuje i dogrzewacz dodatkowo)

i teraz tak jesli masz dogrzewacz silnika to bedzie pracowac jak odpalisz auto ale nie bedzie dzialac ze tak powiem z pilota jak silnik nie pracuje a to co leci to moze byc wentylacja kabiny bo webasto tez spelnia ta role czyli w lato wentyluje zimnym powietrzem)


lub masz pelny dogrzewacz i po prostu zamiast ogrzewania wlaczyles wentylacje z ekranu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.