Skocz do zawartości

X1 E84 LCI Sparkling Bronze X-Line 18d Xdrive by Zielony


zielony90

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Noo to poleciałeś grubo z modami! Dobra robota!

 

Szkoda, że taki bajzel ze zdjęciami. Ta nowa wersja forum to moim zdaniem porażka i niestety zniechęca do robienia aktualizacji tematów i udzielania się na nim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie! 
Nowe forum mi nie leży, jak dla mnie lipa. Powrzucałem linki chronologicznie, ale się nie wyświetlają. Potem już wrzucałem jak leci, No niestety. 
Jak dla mnie te galerie poupadają, nikomu nie chce się bawić i widać co raz mniejszy ruch. Pewnie dalej coś będę wrzucał, ale to nie to samo. 
Teraz po doposażeniach , to normalnie inne auto 🙂 przód myśle wyglada znacznie lepiej z tym zderzakiem:) 
Wsadziłem masę pracy w dość krótkim czasie. Jak złapie lusterko, to w sumie będzie już całkiem niezłe wyposażone 🙂 Fajnie jakby ktoś kto ogarnia panoramę, podpowiedział jak najlepiej ogarnąć te osłony 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wrzucam fotki na zimowym setupie. W przyszłym tygodniu wpadają lusterka składane shadowline, wzmacniacz logic7(będzie Logic jak z fabryki, ale oprócz centralnego, zakodowane jak e87) i podświetlanie klamek. Jak auto zostanie w moich rękach wystarczająco długo i będzie mi się chciało, to zrobię podsufitkę antracyt. To raczej będzie już koniec retrofitów 🙂 według mnie, jest teraz całkiem przyzwoicie wyposażone 🙂 IMG_0803.thumb.jpeg.5977f117258beb5d5c0d91d6928a0579.jpegIMG_0804.thumb.jpeg.c93b538ca0461d7498f1ee29b3430eaf.jpegIMG_0805.thumb.jpeg.7bd5c51c264d7fb200a2abf37d378520.jpegIMG_0806.thumb.jpeg.42dbc30faefaa8830cb9fd395828fb9c.jpeg

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.