Skocz do zawartości

Problem z klimą


maestro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem... Otóż dzisiaj zauważyłem że nie wyłącza mi się w ogóle (nawet na postoju) wiatrak z przodu od klimy, zaraz za grillem a przed chłodnicą... Podjechałem pod dom i coś buczało, myślałem ze się chłodzi ale po jakiejś godzinie wyszedłem z domu i buczało znowu. Najpierw odpiąłem akumulator i oczywiście przestało bucześ i wirować. Potem pogrzebałem jeszcze troche, zapiąłem znowu akumulator i wyjąłem bezpiecznik odpowiedzialny za ten wiatrak od klimy i teraz nie wiruje i nie buczy w ogóle. Wydaje się że reszta działa ok, ale na razie nie moge włożyć tego bezpiecznika, bo znowu jest to samo. Czy ktoś wie co się stało?? Do tej pory wszystko było ok...

 

Wczoraj próbowałem podłączyć stare radio i podpinałem różne kabelki... Czy to może mieć jakiś związek? Może coś źle podłączyłem i zepsułem? Możer zrobiłem jakieś zwarcie? Odpiąłem już oczywiście to radio ale z wiatrakiem dalej to samo... Wczoraj także kolesie w warsztacie wymianiali mi żarówkę z przodu... Może oni coś zrąbali?

 

A może trzeba wykonać jakiś reset? Nie wiem dokladnie co to jest ale czytałem coś o tym na forum. Czy to może pomoc? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.