Skocz do zawartości

malowanie dekla i kolektora?


djscreamvip

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem zdecydowany na pomalownia proszkowo kolektora ssacego i pokry dekla zaworow na bordowy a pasy i znaczek bmw przejechac papierem by uzyskac lustro.mam tylko jedno pytanie czy trzeba na cos uwarzac i jestem wstanie zdemontowac i spowrotem przykrecic kolektor czy trezba bedzie pozniej cos ustawiac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum była fotka dekla i kolektora, ale polerowanego i wyglądało to całkiem nieźle. Była też fotka E32 750i z deklami pomalowanymi na czerwono, wyglądało to paskudnie, po powiększeniu zdjęcia było jeszcze gorzej. Kwestia gustu, ale ja bym u siebie nie zrobił czegoś takiego bo nie chciałbym zatrzeć silnika - nie podnosiłbym maski do dolewek oleju itd. :)

 

A co do samego rozłożenia/złożenia to myślę, że nie powinno być problemu. Powinieneś wymienić uszczelki na nowe, sprawdzić przy okazji stan węży i cybantów i ew. pomieniać co potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie wymalowalem w ten sposob.

najpierw ladnie wyczyscilem dekiel spolerowalem ta czesci ktora miala byc wypolerowana. nastepnie baza i potem 3 warstwy klara malowane oczywiscie pistoletem jako ze od czasu do czasu lubie sobie cos prysnac :mrgreen:

przed:

http://img222.imageshack.us/img222/1893/img1401fm8.th.jpg

 

po:

http://img99.imageshack.us/img99/9696/img1405ud6.th.jpg

 

jak wam sie widzi taka kompozycja??

 

musze jeszcze porobic cos z kolektorem ale niechce mi sie go wyciagac bo troche roboty z tym jest :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma swoje gusta.ja wole miec czystko pod maska mam znjomego w firmie zajmujaca sie profesjonalnie malowaniem proszkowo zrobi mi to za 60zl i bedzie ladnie .nadal czekam na pomoc co mnie czeka po zdjeciu kolektora ?ciezka sprawa czy dam sobie rade

 

 

Ze zdjęciem koletora jest 10min roboty także napewno sobie poradzisz i czekamy na zdjęcia końcowe

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.