Skocz do zawartości

Światla mijania i automat.


TomaszMK

Rekomendowane odpowiedzi

Przełącznik świateł ma wybór (zdaje się ze to ta kolejność) : automat-0-postojowe-mijania.


I teraz w przypadku automatu światła mijania zapalają się dopiero w przypadku ściemnienia się na dworze. Ale trzeba ich wyłączać.


Natomiast w przypadku mijania lampy zapalają się na stałe aż do momentu ich wyłączenia. Ale jak wyłączam samochód jest wkurzający dźwięk przypominajki i lampy nadal się palą.


Czy jest możliwość zrobienie/zaprogramowania/inne przypadku, że mam ustawione na stałe pozycje automat i światła mijania zapalają się niezależnie od warunków na zewnątrz?

Chce mieć cały czas na automat i nie przejmować się czy mi to świeci czy nie - ma cały czas się świecić jak odpalę silnik czy przekręcę kluczyk w stacyjce.


Da się tak zrobić bez kombinacji dodatkowymi modułami wpinanymi w instalację, a tylko powiedzmy softem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

można to zrobić, bo u mnie na automacie, kiedy jest jasno świecą się ringi,jak robi się ciemno to zapalają się mijania,

jak włączę na stałe to światła mijania świecą się tylko po przekręceniu kluczyka na pozycję drugą i gasną po wyjęciu kluczyka.

używam tej drugiej opcji bo ringi świecą na tyle słabo że w słoneczny dzień nie widać że w ogóle cokolwiek się świeci, można jeszcze dołączyć kierunkowskazy świecące się razem z ringami.

w poprzedniej E86 też tak miałem i było to zrobione kodowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.