Skocz do zawartości

wykodowanie kąta skretu kierownicy


razor162

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj założyłem sobie sportową kierownice wraz z nabą do mojego brzydala e81, niestety żeby ja włożyć musiałem wymontować taśmę kierownicy i tu pojawia sie problem.. wyskakuje mi błąd czujnika skrętu kierownicy, poduszkę bezproblemowo udało mi się wykodować poprzez NCS expert, pytanie czy to samo można zrobić z czujnikiem skrętu kierownicy, jeśli tak to w którym systemie tego szukać? może ktoś już sie z tym bawił??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Druciarstwo i brak legalnosci auta juz jest wiec odpowiedz moze byc na tym samym poziomie co dokonana modyfikacja: wylutuj kontrolke dsc w liczniku aby nie draznila oczu. Inaczej sie nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Diagnosta? Bo w PL tego nie podbija? A gdzie rozum? Pal licho z poduszka, to twoje bezpieczenstwo ale jesli przez brak dsc/abs spowodujesz wypadek z uszczerbkiem na zdrowiu innej osoby... Ty pytasz o rady? Jest jedna: puknij sie w glowe. Albo off road albo street legal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

jak fura idzie na tor czy kjs to po co się kontrolkami przejmować poza ładowaniem , plynem hamulcowym i temperaturą . ( ahh e87 nie ma wskaźnika ) .


maniek - na torze nie używa się abs/esp . nie zrobisz paru rzeczy które z punktu widzenia normalnego ruchu są niepożądane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jakby ta "e81 fura" szla na kjs'y to by autor nie zadawal tak glupich pytan jakie zadal. Tutaj mamy doczynienia z kims kto sobie oszpeca srodek auta naba i kiera momo i pyta jak zrobic cos, czego nie da sie w aucie legalnym na drogi, zrobic. Czujnik kata skretu jest integralna czescia systemu abs/dsc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.