Skocz do zawartości

Trzeszczące lusterka zewnętrzne/obudowy.


Jacek530D

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, w zeszłym roku oddałem samochód na wymianę płynów, samochód dostałem umyty, ale zaczęły trzeszczeć obudowy/lusterka zewnętrzne. Każde otwieranie/zamykanie drzwi objawia się trzeszczeniem plastików, nie wiem w sumie czy wcześniej to było - może i było, ale nie tak natarczywe.

Ktoś tak miał/ma? Zgłaszaliście to? Komuś to wyeliminowali?

Sam to próbowałem wyeliminować - pryśnięciem różnymi środkami, ale na niewiele się to zdało.

W sumie słabo jak w aucie za 300k jedzie taką siarą przy wsiadaniu i wysiadaniu :mrgreen:

Ból przemija, chwała pozostaje kobiety lubią blizny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że mnie zaczęły trzeszczeć zaraz po wizycie w ASO - miałem przegląd okresowy, zapytali czy auto wymyć.... i zaraz po tym myciu zaczęły trzeszczeć.

W czwartek wizyta w ASO, mają w temacie działać.

Ból przemija, chwała pozostaje kobiety lubią blizny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód odebrany w czwartek... dalej wsio trzeszczy, ale... stwierdzono, że to nei lusterka, ze to coś w środku w drzwiach i umówili mi kolejny termin, wtedy mają rozbierać całe poszycie drzwi, aż się boję jak to potem zostanie złożone :/ ciekawostką jest, ze tak samo lewe i prawe drzwi trzeszcza, ale tylko przednie ...
Ból przemija, chwała pozostaje kobiety lubią blizny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim rozbiorą Ci poszycie i bedzie później bardziej trzeszczeć to zrób prosty eksperyment

I psiknij konkretnie na styku listwy ozdobnej podszybia kierowcy na styku z lusterkiem i kilka razy otwórz/zamknij grzmi.

Nasiliło się po wizycie w ASO bo pni oddają na mycie i myją silnymi odtluszczajacymi środkami prze to teraz trzeszczy bo jest tarcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód odebrany w czwartek... dalej wsio trzeszczy, ale... stwierdzono, że to nei lusterka, ze to coś w środku w drzwiach i umówili mi kolejny termin, wtedy mają rozbierać całe poszycie drzwi, aż się boję jak to potem zostanie złożone :/ ciekawostką jest, ze tak samo lewe i prawe drzwi trzeszcza, ale tylko przednie ...

 

Tylko przednie trzeszcza bo to od lusterek. To na bank jest ta zewnętrzna listwa która skrzypi. Dziwne że w ASO chcą rozbierać drzwi, może tematu nie znają.

Chyba że trzeba rozbierać drzwi żeby ściągnąć tą zewnętrzną listwę, ale byłoby to bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.