Skocz do zawartości

Zakup v12


Adrichro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

przede wszystkim witam serdecznie; dopiero dołączyłem i czuję się jak dziecko we mgle.

Ufam, że tu nie ma hejtu i buractwa jeśli przybywa nowy kolo bez znajomosci tematu - liczę na wsparcie, a nie jebanie :wink:

Za chwilę wpadnie pod mój dach e32, 750 iL, V12. Auto stało w garażu 2 lata. Przeleciane jakieś 400k. Podłaczyłem aku z X3 i odpaliła na "strzała"; praca silnika równa bez żanych szarpań. Silnik zgaszony po minucie, bo nie znałem poziomu płynu chłodzącgo. Do rzeczy - jakich bolączek mogę się spodziewać po takim przestoju?; jest wyciek płynu Nivo (co wymieniać, żeby przegląd przeszła?); olej silnikowy jest, ale czarny w chuj...; na co jeszcze zrócić uwagę po odpaleniu?

Serdeczne dzięki za wskazówki wszelkie - mieszkam w Warszawie i jeśli któryś forumowiczów jest w stanie się spotkać i obgadać temat, to będzie zacnie.

Pozdrawiam,

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnie nivo szukaj wycieku z tyłu auta, przed zbiornikiem paliwa, standardowo rozszczelniają się tam przewody.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie nivo szukaj wycieku z tyłu auta, przed zbiornikiem paliwa, standardowo rozszczelniają się tam przewody.

Cześć,


ten wyciek to czerwony płyn (Pentosin?) i jest gdzieś na wysokości skrzyni, nie z tyłu. Dam radę to samemu ogarnąć? To przewody?

Odpaliłem ją i zrobiłem rundkę kontrolną. Silnik i skrzynia chodzą przepięknie; to samo z hamulcami i układem kierowniczym.

Wrzeszczy, że olej zużyty (pomarańczowe pole się świeci, jeszcze nie czerwone). Generalnie baza jest super - pierdyliard rzeczy dookoła do zrobienia.

Środek jest do wymiany; szare skóry GDZIE SZUKAĆ?


Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czerwony to zapewne ze skrzyni, podnośnik, odpal auto i patrz skąd leci. Skóry to raczej u tapicera, używane części do e32 w dobrym stanie są praktycznie nierealne, ten model przeszedł niedawno najgorszy okres, czyli brak szacunku :lol:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony to zapewne ze skrzyni, podnośnik, odpal auto i patrz skąd leci. Skóry to raczej u tapicera, używane części do e32 w dobrym stanie są praktycznie nierealne, ten model przeszedł niedawno najgorszy okres, czyli brak szacunku :lol:

Ten czyściutki czerwony olej to Pentosil; właściciel potwierdził, że przy ostatniej wizycie w serwisie potwierdzili mu konieczność wymiany przeciekających przewodów Nivo. Przy okazji pytanie: jak te modele teraz chodzą na rynku? W OtoMoto od 38.000 do 145.000. Pozdroowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.