Skocz do zawartości

[E61] Stacja android


steryd

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś posiada zainstalowane to dwa pytanka.


1) może ktoś polecić interfejs obd który łapie się z tymi stacjami. ?? mam Vgate icar2 i stacja jej nie widzi, muszę korzystać z telefonu, a że korzystam iOS specjalnie muszę wozić cegłę z androidem do btool'a


2)generalnie prawie wszystko działa bajka mam podpięte wszystko poza interfejsem obd. NIe działają mi rozmowy po zestawie :D irytujące, nieważne czy po BT czy po kablu na CarPlay. Jak ktoś dzwoni nie słyszę rozmowcy, a rozmówca mnie słyszy. Tzn że mikrofon działa , Siri działa , wyszukiwanie głosowe działa, nawet głosowe wybieranie nr działa. Tak jakby dźwięk był przekierowany na inny kanał w sensie źródło dźwięku przełącza się w rozmowę zamiast pozostać na kanale media? już kilku krotnie zdażyło mi się ,że jak ktoś dzwonił szybko odebrał na ułamek sekundy go słyszałem (coś jakby lag przy przełączeniu telefonu podczas rozmowy na bt tylko w druga stronę - jak odbieracie telefon tez jest parusekundowy lag i kogoś nie słyszycie albo ktoś póki się nie połączy)


Przejrzałem ustawienia tel i stacji ,ale nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie mam takiej opcji , upierdliwe strasznie druga sprawa ze wkurza mnie ze CarPlay nie umiem połączyć bezprzewodowo a niby się da.

Kupowałem ze sklepu z gliwic miała być fachowa obsługa posprzedażowa ale lipa panowie z Enko IT


Generalnie miało by to sens ta zmiana bo faktycznie przy łączeniu z telefonem stacja podstawia swoj kod automatyczny losowy ciąg cyfr a telefon prosi o akcept , na interfejsie niema jak zaakceptować stad robi się problem i nie dochodzi do sparowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.