Skocz do zawartości

ściąganie w prawo bmw F31


ldrozd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

problemem jest BMW f31 318d 2018 rocznik, dodam, że nie było bite jest całe. Auto ściąga w prawo bez względu na rodzaj drogi czy jadę "pod prąd" lewym pasem to tak czy tak ściąga w prawo,

więc argument krzywizny drogi można wyeliminować. Jak trzymam kierownicę to auto idzie idealnie, jak puszczę kierownicę to zaczyna ściągać w prawo.

Mam nowe amortyzatory z przodu, hamulce tył/ przód. Zbieżność zrobiona, wszystko zrobione w Stando pod Wrocławiem, opony nowe na aucie (na letnich oponach również ściąga) / ciśnienia są równe wszędzie.

Pan w Stando powiedział, że Beemki tak mają, chciałbym to też zweryfikować.

Przeczytałem inne tematy ale nigdzie nie było napisanego rozwiązania.

Może macie we Wrocławiu jakiegoś magika, który może to ogarnąć.


pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Z tym ze tak maja to trochę racji jest. Bo każda dotychczasowa beemka jaka miałem ściągała na prawo. W f31 udało mi się to wyeliminować. Nowe felgi i opony potem zbieżność na wzorowej dysponującej nowoczesnym sprzętem stacji. Nie da się tego chyba dobrze ustawić za pierwszym razem, ja potrzebowałem 2 poprawek ale teraz auto jedzie prosto. Nowoczesna stacja to taka która podczas pomiaru podpina się pod obd i bada czujnik skrętu. Felgi to tez bardzo ważna sprawa aby były idealnie proste. Nie polecę ci nikogo pod Wrocławiem niestety. Ale da się to zrobić choć trzeba poświecić więcej czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.