Skocz do zawartości

Jaki system diagnostyczny


9021090210

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód BMW E87 2.0 Benzyna 2010 rok 122 km

Witam chce posprawdzać i pousuwać drobne błędy z swojego samochodu, dokładnie błąd niskiego ciśnienia hamowania, lecz nie chce za każdym razem jeździć z duperelami do mechanika.

https://allegro.pl/oferta/interfejs-diagnostyczny-inpa-do-bmw-k-d-can-1xdvd-12222777135

Taki wyżej wymieniony da radę?

Drugie pytanie brzmi co zrobić aby przy odpalaniu i pracy na biegu jałowym silnik nie gubił obrotów. Podam przyklad: Odpalam obroty skaczą z 0,6-1,0 wbije bieg dodam gaz jest wszystko oklej, później gdy zgaszę i odpalę ponownie znowu jest ten sam problem, wymieniałem rozrząd świece przesterowanie w katalizatorze itd itd nie przeszkadza mi to aż tak ale chciałbym żeby było na tip top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program jest darmowy, jest to program do diagnostyki starszych beemek serii Exx. Inpa jest trochę kłopotliwa w instalacji spróbuj jest kilka poradników na forum jak już Ci się uda nalezy zaktualizować sp daten. Jakby ci się nie udało pisz pw pomogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak chcesz tylko do czytania błędów i live data, a nie jestes zbytnio ogarniety z kompami, to daruj sobie INPE lub ISTE tylko zainstaluj na telefonie androidowym darmowy bimmer-tool LITE. Kabel z linku bedzie najlepszy, tylko jeszcze przejsciówka USB na złacze w telefonie. Jak poczujesz że ta apka to za mało, zawsze mozesz zainstalować wyżej wspomniane programy. INPA jest bardzo malo intuicyjna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A na komputer (Windows 11)jakie systemy państwo polecacie nie dałem rady zainstalować inpy za program jestem w stanie zapłacić tylko żeby był prosty w obsłudze,a co do bimmer tool posiadam iPhone i nie jestem pewny czy ta aplikacja zadziała a złączka do telefonu kosztuje 170 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na komputer (Windows 11)jakie systemy państwo polecacie nie dałem rady zainstalować inpy za program jestem w stanie zapłacić tylko żeby był prosty w obsłudze,a co do bimmer tool posiadam iPhone i nie jestem pewny czy ta aplikacja zadziała a złączka do telefonu kosztuje 170 zł

 

Inpa działa na windows 11, jeszcze plik który Ci podesłałem jest w 100 % sprawdzony. Tak jak wcześniej pisałem mogę pomóc z instalacją pisz pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.