Skocz do zawartości

BMW E32 730i cały czas kręci samoczynnie rozrusznik pomocy


shelly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam poważny problem ponieważ moja bestia zaczyna odmawiać posłuszeństwa. Problem wygląda następująco mimo iż wszystko jest wyłączone niema kluczyka w stacyjce sam z siebie kręci się rozrusznik. Dopiero po odłączeniu akumulatora przestaje. Jak znów podłączy się aku to ponownie kręci jak szalony. Nie mam pojęcia dlaczego. Do tego nie można odpalić przez to samochód gdyż sam z siebie kręci 1000-1200 obrotów które nie idą na odpalenie silnika mimo ze podczas tych obrotów chciałem odpalić samochód to się nie dało. Kręci się ale bendiks nie rusza. Czekanie aż jej przejdzie też nie pomogło. Próbowałem z kilkoma osobami na pych odpalić ale również nic z tego. Musiałem odłączyć akumulator i zostawić samochód pod supermarketem i piszę tutaj aby uzyskać pomoc. Wcześniej miałem problem akumulator odmówił w spół pracy gdyż przyjechałem do domu a następnego dnia nie mogłem już odpalić samochodu wszystko w środku działało światła kontrolki ale podczas odpalania robił tylko "cyk" nawet na prostowniku z auto startem nie pomogło. Myślałem że poszła cela bo nie wiem jak długo był w tym aucie. Kupiłem nowy akumulator. Chce odpalić samochód a tu znów "cyk" myślę no super tyle pieniędzy za akumulator a to nie tu przyczyna. Próbowałem 3-4 razy ciągle tak samo tylko "cyk" i "cyk" . Następna próba już jakieś blee zaczął coś wydawać z siebie silnik. Następna ble ble ble i o odpalił. Było w porządku 3-4 dni i znów zaczął robić "cyk" po kilku próbach odpalił. Czasem gdy próbował odpalić tak słabo kręcił że kontrolki przygasały i aż takie "buu buu buu" na głośniki poszły z prawej strony samochodu aż nie wierzyłem uszom. Ale po kilku sekundowym kręceniu odpalił. Później przez około tygodnia czasu wszystko było w porządku wszelkie objawy znikły. Po tym okresie chce odpalić samochód a tu znów "bu bu" i nagle zaczął sam pracować rozrusznik i kreci obroty 1200 max i nie ma żadnego oporu czyli że nie kręci bendiksem na silnik tylko sam się obraca lub ślizga nie znam się tak na mechanice ale opisuje jak to wygląda w przypadku mojej bestii. I tak się to mi stało dziś i nie umiem rozwiązać tego. Pozdrawiam i proszę o Pomoc Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.