Skocz do zawartości

REFLEKTORY i ich poziomowanie nie reagują?


Jakub M

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. E46 320cd 2004r (polift)

Wszystko działało pięknie mialem spotkanie z sarenką no i musialem wymienic prawą lampę.

Wszystko pięknie ale lampy nie wykonują testu góra dół po zapaleniu ani nie reagują podczas próby przestawienia ich manualnie.

Podczas próby na starej lampie też nic się nie dzieje( plastiki tylko spękały)

Pytanie czy muszę z tym jechać na kompa czy jest może jakiś jeszcze czujnik czy cos co by mogło uszkodzić przy uderzeniu prawą stroną.

Czy jeśli prawy silniczek lampy jest uszkodzony lub jest przerwana wiązka nie działają obie lampy? Wydaje mi się że mimo wszystko lewa lampa powinna działać normalnie a nie działają obie zastanawiam się co może być przyczyną po takiej przygodzie jutro sprawdzę wiązkę dochodzącą do prawej lampy.

Chyba że komputer wykrył moje (grzebanie) :mrgreen: i świadomie wyłaczył tę opcję będę miał dopiero do niego dostęp w niedzielę :D

Jest jakiś bezpiecznik który za to odpowiada? Sprawdziłem wszystkie i są ok ale może ktoś przebadany ma lepiej ten temat.

Proszę doradźcie :D

Dodam że reflektory są z soczewką ale to nie te typu xenon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa została wyjaśniona po odłączeniu lewej lampy samopoziomowanie w prawej wymienionej działa... Więc czeka mnie jej rozklejenie śmierdzi w środku spalenizną będę chciał zaswapować ze starej silniczek ale jak się do niego dobrać i czy z prawej będzie pasowal..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.