Skocz do zawartości

Sterownik zamka centralnego z pilotem i kuczykiem.


lordmm

Rekomendowane odpowiedzi

Sterowniki są ok tylko sterowanie na odleglość z kluczyka nie zawsze działa, wymieniłem baterie w kluczyku na nowe i nadaj jest niepoprawnie, teraz na 30 naciśnięć zadziała raz, czy ma to coś wspólnego z AIRBIG bo on się też zapala na jakiś czas po uruchonieniu stacyjki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki są ok tylko sterowanie na odleglość z kluczyka nie zawsze działa, wymieniłem baterie w kluczyku na nowe i nadaj jest niepoprawnie, teraz na 30 naciśnięć zadziała raz, czy ma to coś wspólnego z AIRBIG bo on się też zapala na jakiś czas po uruchonieniu stacyjki.

 

mam to samo z tym ze airbag swieci mi caly czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej E36 ostatnio pojawiła się mianowicie taka sytuacja:

 

Z kluczyka nie otwierają mi się drzwi od kierowcy i od pewnego czasu zaświecił się check od airbag-u :(

Z kluczyka all drzwi i zamykają, także domykają się, a z pilota(w kluczyku) wszystko poza drzwiami od kierowcy, czy to ma cos wspolnego??? poza tym doradzcie od czego mogla zaswiecic sie ta kontrolka??

PS. w samochodzie są 4 airbagi

 

Poza tym co powiecie o http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=4&prodid=85

 

czy warto w to inwestowac? ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie jesli gaz jest dobrze zamontowany i wykalibrowany to powinno byc oki, moj znajomy zaklada gaz i nigdy nie mial problemow, ja natomiast mam 2 gen i instalke z elektronika autronica, sam reguluje sobie i tez problemow nie mam, spala srednio 15l gazu/100km ( mam automata), nie moge tego porownac do wersji bez vanosa bo nigdy nie jezdzilem takim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.