Skocz do zawartości

Doposażenie grzanych foteli


Stalker12345

Rekomendowane odpowiedzi

Jest naprawdę mnóstwo postów ma ten temat.

Drugi fotel z grzaniem, panel, moduły pod fotelami, przewody z foteli do bezpieczników, doprowadzenie sterowania, kodowania.

Ewentualnie można komuś to zlecić. Koszt około 600zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup panel z grzaniem, podłącz CANL i CANH do panelu, oba CANY do modułu fotela i bedzie działać


szm-can.png



CANy do modułu fotela masz podłączone jeśli miałeś el regulację, a jeśli nie to masz tu na foto jak podłączyć. Can bierzesz z jakiegokolwiek miejsca, ja u siebie brałem z panelu klimy bo najbliżej (po prostu wlutowujesz się w przewód innym przewodem i ciągniesz do nowego odbiornika).

can-fotel.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup panel z grzaniem, podłącz CANL i CANH do panelu, oba CANY do modułu fotela i bedzie działać


szm-can.png



CANy do modułu fotela masz podłączone jeśli miałeś el regulację, a jeśli nie to masz tu na foto jak podłączyć. Can bierzesz z jakiegokolwiek miejsca, ja u siebie brałem z panelu klimy bo najbliżej (po prostu wlutowujesz się w przewód innym przewodem i ciągniesz do nowego odbiornika).

can-fotel.png

Mialem i mam elektryczna regulacje oparcia i góra dół. Przód tył jest manualnie. Kupię panel i dam znac co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej mówi pewnie o pełnej regulacji elektrycznej z pamięcią. Każda E60 ma półelektryczne fotele

dokładnie, ja u siebie mialem rertofit na full ele z pamięcią więc tak też opisałem, a jeśli chodzi o same grzanie to wystarczy jedynie CANy do panelu dsc podłączyć, bo CANy w module fotela juz chyba są więc 2 kabelki i wszystko ruszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.