Skocz do zawartości

Wymiana foteli z manualnych grzanych na sporty elektryczne


Njuton

Rekomendowane odpowiedzi

Witam


Panowie wczoraj wymieniałem fotele w swojej e90 ze zwykłych manualnych grzanych foteli na full elektryczne z pompowaniem i pamięcią. Podpiąłem kostki pod fotelami bo pasowalo wszystko tylko że nie działa mi kompletnie elektryka i wywala błąd poduszki no i też kostka która wychodzi z mojego auta ma jeszcze jedną wtyczke której nie mogę nigdzie podpiąć do kostki od fotela. Mógłby ktoś bardzo proszę mnie poinstruowac co mam zrobić? Albo jeśli jest ktoś z pomorskiego bliżej Trójmiasta to Mógłby mi pomóc z tym problemem? Facet który sprzedał mi fotele mowil ze elektryka bedzie działać bo podobno jak mialem już grzane fotele to wystarczy podpiąć plus i masę do fotela pasażera, a do kierowcy plus masę i can. Tylko że kompletnie nie rozumiem o co chodzi. Bardzo proszę o pomoc albo jakies porady instrukcje . Przeszukałen forum i nie znalazlem żadnej odpowiedzi która by mi pomogla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd może być jak podczas wymiany nie odłączyłem akumulatora. W żółtej kostce nie zapomniałeś ulokować szarych kostek od napinaczy i poduszek?

Jeżeli ma działać pamięć to moim zdaniem.bez kodowania się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


Już sprawdzalem ten temat i nie znalazłem tam nic na temat kostki o którą tu pytam i jak to podłączyć. O błędy sie nie martwie bo to sie skasuje tylko nie wiem jak podłączyć te fotele. Może ktoś ktos ma namiar na kogoś z forum z okolic pomorskiego który by się tym zajął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd może być jak podczas wymiany nie odłączyłem akumulatora. W żółtej kostce nie zapomniałeś ulokować szarych kostek od napinaczy i poduszek?

Jeżeli ma działać pamięć to moim zdaniem.bez kodowania się nie obejdzie.

 

Myślę że podpiąłem poprawnie bo inaczej tam sie tego nie da podpiac. No ale tez masz racje z kodowaniem bo mysle ze to mnie nie ominie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.