Skocz do zawartości

(E91 pre lci)Gdzie najtaniej kupić nowe przednie lampy OEM?


Hitalin

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Moje przednie lampy są już w tak słabym stanie (spękany od wewnątrz plastik kloszy), że nawet polerowanie wiele nie daje. Chciałbym wobec tego kupić nowe lampy (ksenon).

Czy znacie miejsca gdzie je dostanę w najlepszej cenie?


A jeśli lampy OEM będą w kosmicznej kasie to jakie zamienniki polecacie?


Dzięki za wszelkie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Można wymienić klosze na nowe, chińskie. Zobacz na ali.

Nie wiem czy ktoś to robił tutaj ? Sam bym chętnie wymienił swoje ale boję się, że te chińskie szybciutko zżółkną jeszcze bardziej niż orginalne teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsensowniej kupić ładne niegrzebane lampy oryginalne i ewentualnie przełożyć projektory/przesłony ze swoich - jeśli anglik, nie wiem jak w skrętnym, to wygląda, ale w nieskrętnym to łatwizna.


Nie wiem jak to możliwe ale są jeszcze używki w ładnym stanie, sprzedawane zwykle w parze.


Nowe nieraz gdzieś wypływają w dobrej cenie, ale jako pojedyncze - raczej na szybko nie kupisz.


10 lat temu w e46 założyłem jakieś zamienniki bo w oryginałach ktoś źle żarówki zainstalował, dopiero rok temu zmieniłem same klosze bo zżółkły już nie do przyjęcia, nie garażowałem auta, jazda na dziennych w długich ~10kkm rocznie.

Fakt że podczas wymiany kloszy musiałem wszystko w lampie poskręcać, trochę pospawać, powyginać opalarką itd.

Jeżeli trzymają tę samą jakość to klosze były ok, odbłyśniki ok, ale mechanika i dekory, katastrofa.


W nierozbieralnej lampie raczej nie polecam zamiennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wymienić klosze na nowe, chińskie. Zobacz na ali.

Nie wiem czy ktoś to robił tutaj ? Sam bym chętnie wymienił swoje ale boję się, że te chińskie szybciutko zżółkną jeszcze bardziej niż orginalne teraz.

 

Też się nad tym zastanawiałem ale obawiam się, że i spasowanie i jakość tego plastiku może być słaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Koleś kiedyś tutaj się ogłaszał że za 350 zł regeneruje reflektory w e90 razem z wymianą szybki z przodu i regeneracją odbłyśników. Był link do ogłoszenia na olx. Poszukaj tam może znajdziesz. Potem widziałem że podniósł cenę do 450 chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.