Skocz do zawartości

BMW F10 520D nawiercane/nacinane tarcze ZIMMERMANN


mordex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Korzystał ktoś już z nawiercanych/nacinanych tarcz hamulcowym ZIMMERMANN? Od początku montuję ori w aucie i jestem zadowolony ale na 230KM trochę mi to nie wystarcza, a nie chcę bawić się w wymianę na większy zestaw. Jest sens iść w tą markę czy polecacie coś lepszego, cena nie gra większej roli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Podobno sama wymiana klocków hamulcowych na EBC ( żółte) daje odczuwalną różnice.

Ja osobiście, w najbliższym czasie wymieniam przednie hamulce ( tzw. spowalniacze ) na nie coś większego.

Przechodzę z wymiaru 330x24 na 348x36 .

Używane zaciski kosztowały mnie łącznie 200,- zł . Różnica między mniejszym a większym zestawem przednich tarcz i klocków firmy Brembo to 200,- ...... - ........ 300,- zł.

Większe zaciski z BMW F01 mieszczą się w 17' kołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno sama wymiana klocków hamulcowych na EBC ( żółte) daje odczuwalną różnice.

Ja osobiście, w najbliższym czasie wymieniam przednie hamulce ( tzw. spowalniacze ) na nie coś większego.

Przechodzę z wymiaru 330x24 na 348x36 .

Używane zaciski kosztowały mnie łącznie 200,- zł . Różnica między mniejszym a większym zestawem przednich tarcz i klocków firmy Brembo to 200,- ...... - ........ 300,- zł.

Większe zaciski z BMW F01 mieszczą się w 17' kołach.

 

No właśnie problem leży w felgach, na tych które mam jest 1mm luzu między wentylem a zaciskiem :roll: więc wymiana odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.