Skocz do zawartości

[E91] Bluetooth - słabo słychać w głośnikach


wilus_dg

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam mały problem w moim świeżo zakupionym E91. Jest wyposażony w dużą navi i bluetooth. Telefon połączony, książkę widzi, dzwonić i odbierać się da, ale... I tutaj się zaczynają małe schody. Siedząc w aucie mnie rozmówca słyszy dobrze, czyli mikrofon OK. Gorzej mam w drugą stronę przez głośniki słychać, ale bardzo cicho. Pogłaszanie pokrętłem radia, przyciskami na kierownicy nic nie daje.


Gdzie szukać rozwiązania? W menu nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokopałem się do ksiażki "Bluetooth Anmeldung Nokia6310i" - była w teczce.

W podłokietniku jest miejsce na montaż właśnie tej nokii, ale bluetooth połączyło się z telefonem Vivo bez większych problemów. Działa, odbiera, czyta książkę kontaktów, ale słabo słychać przez głośniki samochodu...


Znalazłem gdzieś info w internetach, że pogłaszaniem radia powinno działać, ale ani z pokrętła ani z kierownicy zero rekacji :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próba zrobiona w czasie połączenie pogłoszone na telefonie, co prawda nie pokazało żadnego podnoszenia się skali połaczenia BT, a normalnie na full - efektu w głośnikach auta brak...


Mam w planach i tak zajechać do kogoś od BMW w sprawie nawigacji i PL menu, także może coś poradzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No właśnie, softy w tych androidach to jakaś masakra, a szczególnie jeśli chodzi o BT.


poza tematem: W moim firmowym oppo przyciski słuchawek bt raz tylko podgłaśniały, potem nic nie robiły, teraz wszystko działa razem ze zmianą utworów, ale guziki głośności na telefonie niezmiennie zmieniają zwykle głośność nie tego co akurat chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.