Skocz do zawartości

doposażenia samochodu w inny komputer pokładowy


pawcio0404

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.


posiadam g20 z 2022r niestety brałem co było na placu i auto nie ma navi i na connect dostałem info że niestety nie dam rady połączyć się z AA lub carplay

musiałbym mieć doposażony samochod w inny komputer pokładowy lub sam system nawigacyjny


czy może ktoś robił taką wymiane? ewentualnie czy ktoś może jakoś kablowo udało się połączyć telefon z ekranem głównym ?


system który posiadam to OS 7



po aktualizacji w mybmw - opcja mapa - można dokładnie uzyskać gdzie znajduje się auto oraz moja lokalizacja

po wpisaniu adresu mogę - Wyświetlić trasę

pojawiła sie funkcja (prześlij do mojego BMW) - jednak jest to opcja niedostępna

w uwagach jest zapis: brak ważnego abonamentu (aby przesłać cele do twojego bmw, sprawdz dostępność usługi dla swojego pojazdu i aktywuj ponownie abonament)


znalazłem na my bmw opcje dokupienia pakietu Connected Booster


dostałem jednak taką odpowiedź jak zapytałem czy dzięki temu pakietowi będę mógł przerzucić


Potwierdzamy również, że w skład pakietu Connected Booster wchodzą usługi Remote Services, jednakże w przypadku Pana samochodu nie będą one świadczone w pełni, a więc dalej nie będzie możliwości przesyłania celu lub trasy do nawigacji. Jednocześnie informujemy, że dla Pańskiego pojazdu usługi Remote Services są aktywne bezterminowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo informacji jest w tym wątku.


Na chwilę obecną w Polsce temat nie do ogarnięcia. Jest kolega który zrobił to zdalnie ale wykonawca był z Rosji dlatego do tej pory nie ma więcej chętnych.

Cały czas liczymy że aktualizacja która właśnie jest wdrażana pozwoli zakupić w serwisie Carplaya. AA raczej nie do ogarnięcia w wersji bez navi.


https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=215&t=375742

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że carplay bez navi ruszy?

Bo na info connect mocno mnie zasmucili ze brak modulu wifi i brak navi.. i nie mam co liczyc ze sie uda... stad myslalem o jakims kablu co mozna moze mirror zzrobic

 

Powoli tracę tą nadzieje że się uda to załatwić w Polsce, chociaż mój serwis twierdził w styczniu jak odbierałem auto że będzie to możliwe. Z drugiej strony kolega mario-pl pisał że Rosjanie uruchomili mu to bez anteny WIFI, także widać że technicznie jest to możliwe jeżeli u niego chodzi. Kwestia tylko kiedy ktoś to w PL ogarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że carplay bez navi ruszy?

Bo na info connect mocno mnie zasmucili ze brak modulu wifi i brak navi.. i nie mam co liczyc ze sie uda... stad myslalem o jakims kablu co mozna moze mirror zzrobic

 

Powoli tracę tą nadzieje że się uda to załatwić w Polsce, chociaż mój serwis twierdził w styczniu jak odbierałem auto że będzie to możliwe. Z drugiej strony kolega mario-pl pisał że Rosjanie uruchomili mu to bez anteny WIFI, także widać że technicznie jest to możliwe jeżeli u niego chodzi. Kwestia tylko kiedy ktoś to w PL ogarnie.

 

Ja sie zastanawiam czy robic jakas wojnę w salonie.

Bo tak sie składa ze na ACP mi mocno zależało i pytałem przy konfigurowaniu samochodu czy bedzie ACP to mówili ze bedzie.

Pozniej sam doczytałem ze w mojej konfiguracji nie ma ale uznałem ze skoro mówili ze bedzie to bedzie…

Inna sprawa ze dopłacanie 10k za możliwość podłączenia telefonu po ACP to gruba przesada.

Moje poprzednie - 2 razy tańsze auto - obslugiwalo ACP, obsługują to tez przysłowiowe Dacie.

Wstyd ze nie ma tego w podstawie ale jeszcze większy wstyd ze chcą ruchac nas jak frajerów na 10k za większy o cal ekran środkowy, zegary w formie ekranów i ACP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że carplay bez navi ruszy?

Bo na info connect mocno mnie zasmucili ze brak modulu wifi i brak navi.. i nie mam co liczyc ze sie uda... stad myslalem o jakims kablu co mozna moze mirror zzrobic

 

Powoli tracę tą nadzieje że się uda to załatwić w Polsce, chociaż mój serwis twierdził w styczniu jak odbierałem auto że będzie to możliwe. Z drugiej strony kolega mario-pl pisał że Rosjanie uruchomili mu to bez anteny WIFI, także widać że technicznie jest to możliwe jeżeli u niego chodzi. Kwestia tylko kiedy ktoś to w PL ogarnie.

 

To jest jakas mala nadzieja ze jednak acp ruszy -a kol. Mario tez ma wersje bez anteny wifi? -i moze zrzucic obraz z tel na ekran?? ... ( info connect po podaniu vin powiedzialo zebym stracil nadzieje :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że carplay bez navi ruszy?

Bo na info connect mocno mnie zasmucili ze brak modulu wifi i brak navi.. i nie mam co liczyc ze sie uda... stad myslalem o jakims kablu co mozna moze mirror zzrobic

 

Powoli tracę tą nadzieje że się uda to załatwić w Polsce, chociaż mój serwis twierdził w styczniu jak odbierałem auto że będzie to możliwe. Z drugiej strony kolega mario-pl pisał że Rosjanie uruchomili mu to bez anteny WIFI, także widać że technicznie jest to możliwe jeżeli u niego chodzi. Kwestia tylko kiedy ktoś to w PL ogarnie.

 

Ja sie zastanawiam czy robic jakas wojnę w salonie.

Bo tak sie składa ze na ACP mi mocno zależało i pytałem przy konfigurowaniu samochodu czy bedzie ACP to mówili ze bedzie.

Pozniej sam doczytałem ze w mojej konfiguracji nie ma ale uznałem ze skoro mówili ze bedzie to bedzie…

Inna sprawa ze dopłacanie 10k za możliwość podłączenia telefonu po ACP to gruba przesada.

Moje poprzednie - 2 razy tańsze auto - obslugiwalo ACP, obsługują to tez przysłowiowe Dacie.

Wstyd ze nie ma tego w podstawie ale jeszcze większy wstyd ze chcą ruchac nas jak frajerów na 10k za większy o cal ekran środkowy, zegary w formie ekranów i ACP

 

Troche gruba przesada zeby 10k chciec za taka podstawowa funkcje... jeszcze najlepsze ze ci co zaplacili dalej tej funkcji nie maja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.