Skocz do zawartości

G31 regulacja poziomów otwarcia bagażnika


Jedrula84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


jako, że przymierzam się do BMW G31, a miejsce parkingowe mam na platformie (maks. wysokość 1,7m) to czy komuś udało się zmienić ustawienia poziomów wysokości otwierania bagażnika?

Poziom 1 to jest ledwo otwarty, poziom 2 to jest jakieś 1,9m i haczy o górną platformę. Pytałem w różnych serwisach BMW zajmujących się kodowaniem, ale nie wiedzieli na szybko, czy komuś udało się to zmienić za pomocą aplikacji Bimmer Code, bo widziałem tam te opcje w expert mode, ale te oznaczenia wysokości (z aplikacji) nic mi nie mówią i nie jestem pewien, czy to w ogóle zadziała w G31 (wiedzę opieram na przejrzeniu wersji demo). Niestety nic w necie nie znalazłem na ten temat.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy sprawdzałeś w ustawieniach dostępnych w aucie ?

Jeśli dobrze pamiętam to można tam dokładnie ustawić jak wysoko ma się otwierać klapa bagażnika i jest dość szeroki zakres regulacji - przynajmniej ja mam o wiele większy wybór niż tylko poziom 1 lub 2.

Nie pamiętam dokładnie jak wchodzi się w te ustawienia,ale prawdopodobnie: My Vehicle -> Vehicle settings -> Doors/Keys i tam można ustawić poziom otwarcia klapy bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sprawdzałem. Jest 5 poziomów i 1 poziom to jest otwarcie na kilka cm, a poziom 2 haczy już o górna platformę (G31 przed lift), kolega w BMW 3 g21 sprawdził ma tak samo.

Niestety tutaj nic nie widze https://bimmercode.app/cars/g30/ wiec zastanawiam sie czy to jest w ogole mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.