Skocz do zawartości

E34 M50 NIE ODPALA


krystian112d

Rekomendowane odpowiedzi

cześć proszę o pilną pomoc


e34 m50b20 94r


normalnie jeżdżona zostawiona na 2 tygodnie po powrocie akumulator rozładowany

po naładowaniu aku i przekręceniu zapłonu pompa abs zaczęła od razu chodzić po wyciągnięciu kluczyka dalej pracuje dopiero po odpięciu klemy przestaje


wymieniony od razu czujnik poł wału - nic


pojechała do znajomego i :


po przekręceniu zapłonu na pompę paliwa nie idzie prąd oraz podczas kręcenia nie idzie zapłon na cewki

po odłączeniu pompy abs plus sterownika abs również nic się nie dzieje

na krótko pompa działa na cewkach nadal cisza

po podłączeniu pod kompa można włączać i wyłączać pompe abs, przy próbie podłączenia pod sternownik silnika cisza nie ma go nie pokazuje nic,


nie wiem czy to coś daje ale auto a vinu ma


Other Equipment :

S900 Electronic Immobilizer


Lecz kluczyk nie ma pilota ani dodatkowej pestki więc myślę że immo chyba nie ma


czy ktoś pomoże ? czy ustarka jest oczywista - sterownik silnika czy może coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
witam ja też mam ten problem najpierw trzeba sprawdzić multimetrem bezpiecznik 23 od pompy Paliwa po lewej stronie przekazniki 3 ten 2 biały od pompy paliwa jezleli nie ma pradu nalezy sprawdzic czerwony kabel obok komputera , cewke odpiac zakrecic silnikiem i zobaczyc czy jest iskra zmierzyć omomierzem czujniki wałka i połozenia walu na właczonym zapłonie odpiac te kostki jezeli nie ma napieca i nic nie pomoże to najlepszym rozwiazanie jest dawca cześci czyli cały samochód mozna sprawdzić na nim komputer dme !!!! :8) :8) :8) :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.