Skocz do zawartości

„Klikanie” w zawieszeniu Adaptive


Sambo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


Czy ktoś z Was spotkał się z dźwiękiem klikania w zawieszeniu Adaptive?

Dźwięk przeważnie dochodzi z tylnich amortyzatorów i przypomina dźwięk klikania przekaźnika.


Dźwięk pojawia się co jakiś czas podczas jazdy (nawet po prostej drodze), niezależnie od wybranego trybu jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,


Czy ktoś z Was spotkał się z dźwiękiem klikania w zawieszeniu Adaptive?

Dźwięk przeważnie dochodzi z tylnich amortyzatorów i przypomina dźwięk klikania przekaźnika.


Dźwięk pojawia się co jakiś czas podczas jazdy (nawet po prostej drodze), niezależnie od wybranego trybu jazdy.

 

Ja! Mam dokładnie to samo! Początkowo myslalem ze mam wodę w butelce w drzwiach tylnich za psazerem i chlupie, ale nic, potem ze coś w bagażniku, ale nic… posadziłem dziewczynę za kierownica, sam do tylu i nasłuchiwałem, i dźwięk dochodzi jakby z boczku w bagażniku/ podszybie, teraz a majowce wybebeszylem całe boczki w bagażniku wymacałem wszystko ale nic podobnego dźwięku nie wydawało, wszystko elegancko spasowane z chęcią się dowiem co taki dźwięk wydaje i jak to zlikwidować bo strasznie irytujące…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Najpewniej o tym samym mówimy, kwestia czy tylko my tak mamy, co jest przyczyna i najważniejsze jak to zlikwidować ?

 

Masz u Siebie asystenta zmiany pasa ruchu?

Pytam bo ostatnio u siebie zmieniałem zderzaki na M, zdemontowałem te radary od asystenta jak wszytko inne, wyczyściłem i poskładałem na nowy zderzak i powiem Ci, że narazie spokój.. w zawieszeniu nic nie ruszałem tylko elementy zderzaków przód i tył.. i co ciekawe od tego czasu cisza.

Może trzeba zrobić jakaś adaptacje albo coś.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.