Skocz do zawartości

F20 2016r. wymiana NAVI na większą PRO


Kapitan_Pazur

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Od jakiegoś czasu szperam po necie w celu aktualizacji NAVI do PROFESSIONA i zastanawiam się czy to kwestia samego ekranu czy całej jednostki

W necie niestety widzę rozbieżne wersje i jedni piszą, że wystarczy zmienić ekran na większy i go zakodować a inni wyceniają usługę na 5k wzwyż ze względu na ekran + jednostka

Jedna firma na pytanie o AndroidAuto powiedziała mi tylko, że spoko i nie dali znać czy po prostu go aktywują czy będą dokładać jednostkę zew.


Auto z początku 2016r. mały/średni ekran



Dajcie znać jakie dane są potrzebne (wersja softu, VIN itp. )




P.S. Widziałem już różne posty na grupie, w których ludzie o to pytali natomiast ciężko wyciągnąć jednoznaczne wnioski, ponieważ wiele postów było o modelach 2011-2014 i tam nie mieli nawet ekranu, tylko samo radio.

Z niektórych postów zrozumiałem, że jeśli mam już nowszą wersję jednostki tak jak w moim wypadku to wystarczy wymienić sam ekran i go zakodować, a inni twierdzą, że trzeba wymieniać całą jednostkę centralną która będzie mieć funkcje PRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Możesz wymienić sam ekran, ale poza względem wizualnym i możliwością podziału ekranu nic nie zyskasz, dalej będziesz miał navi business.

Jeśli chcesz mieć pełnowartościową navi professional, musisz wymieć ekran, jednostkę i idrive'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.