Skocz do zawartości

F36 430i xDrive Rudy102 Carbon-Schwarz


Frankol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Od kilku tygodni jestem szczesliwym posiadaczem BMW 430i xDrive M Pakiet w kolorze Carbon-Schwarz.

Autko z ciekawa historia poniewaz pierwzszym wlascicielem byl dowodca czolgu Rudy 102 - Pan Jan Kos :)


Przesiadlem sie z Mercedes W205 C Klasa 2018 i jestem pod wrazeniem BMW. Specyfika jeazdy, wygoda, ogolne wrazenia bija na glowe Daimlera.


Samochod w ciekawym kolorze, wyposazeniu, kilkoma dodatkami oraz pieknymi czarnymi kutymi felgami. Musze tylko pomyslec nad pomalowaniem zaciskow (?)


Rocznik 2017. Przy zakupie 39k km przebiegu. Ciesze sie ze jest to juz jednostka z silnikiem B48. Mam nadzieje ze regularnie serwisowana i dbana odwiedzczy sie bezawaryjnoscia i przyjemnoscia z jazdy.

W przyszlym tygodniu auto przejdzie pelen detailing (wnetrze, ceramika, folia na listerka, progi, reflektory, klamki, bagaznik). Jutro dodaje bezprzewodowego Car Play i wywalam Start-Stop.

Przymierzma sie do aktualziacji map EVO 2022-01 tylko nie wiem czy sobie poradze ;)


Dodatki:

Lotka - Maxton Design

Tlumik - MG Motorsport Mruczy pieknie. Jak przeskoczymy na sport to mamy popkornik :twisted:


01CA Selekcja COP ważnych pojazdów

01CB Zakres CO2

0205 Automatyczna skrzynia biegów

021B Obr. BMW, st. le. M podw. szpr. 441

0230 Zakres dodatkowy, charakteryst. dla UE

0258 Ogumienie zdatne do jazdy po uszkodzeniu

02PA Zabezpieczenie śrub kół

02VB Wskaźn. ciśnienia pow. w oponach

02VL Zmienny sportowy układ kierowniczy

0302 Instalacja alarmowa

0322 Funkcja dostępu komfortowego

0337 M Pakiet sportowy

03AG Kamera jazdy wstecz

0420 Przyciemniane szyby

0423 Dywaniki podłogowe Velours

0428 Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

0430 Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

0431 Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

0459 Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

0465 System załadunku

0481 Fotel sportowy

0488 Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

0493 Zespół schowków

0494 Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

04AE Armrest front, retractable

04GA Jesion z wz.słojów, akc. Perlglanz chr.

04NE Nagrzewnica Blow-By

0502 Spryskiwacze reflektorów

0508 Park Distance Control (PDC)

0521 Czujnik deszczu

0534 Klimatyzacja automatyczna

0544 Regulacja prędkości z funkcją hamowania

0548 Licznik kilometrów

0552 Adaptacyjny reflektor LED

0563 Pakiet oświetlenia

05A1 LED Fog lights

05AC Asystent świateł drogowych

05AS Driving Assistant

05DA Dezaktywacja poduszki powietrznej pasaż.

05DL Surround View

0609 System nawigacji Professional

0610 Wyświetlacz przezierny

0698 Area-Code 2 do DVD

06AC Inteligentne połączenie ratunkowe

06AE Teleservices

06AK Connected Drive Services

06AM Real-Time Traffic Information

06AN Concierge Services

06AP Remote Services

06NW Telefonia komórkowa z Wireless Charging

06WA Tablica przyrządów z rozszerz. zakresem

06WD WLAN Hotspot

0710 M Kierownica skórzana

0715 Pakiet areodynamiczny M

0760 Wysoki połysk Shadow-Line

0775 Podsufitka antracyt

07LF Modell M Sport

08A1 Polska wersja językowa

08AT Literatura pokładowa, polski

08KA Termin wym.oleju 24 miesiące/30 000 km

08R9 Czynnik chłodniczy R1234yf

08TH Speed Limit Info

09AA Zabezp. zewn. pokrycia z tworzywa szt.

A090 Akumulator AGM 90 Ah

LEDE Wyposażenie skórzane


IMG-9403.jpg IMG-1138.jpg IMG-9404.jpg IMG-9405.jpg IMG-9406.jpg IMG-9407.jpg IMG-9408.jpg IMG-9411.jpg IMG-9409.jpgIMG-9412.jpg IMG-9413.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bardzo przyjemne połączenie kolorystyczne.

Super, że już z B48.

Niech dobrze służy.


Pierwszy właściciel :mrgreen:

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Panowie i rowniez witam!


Z rzeczy ktorych mi brakuje to grzana kierownica, czujnik martwego pola no i moze lopatki.

Niestety wydaje mi sie ze bez wymiany kiery sie nie obejdzie a to juz spory wydatek (chyba ze na wymiane) a o martwym polu to nawet nie mysle... Chyba ze sie myle? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Panowie i rowniez witam!


Z rzeczy ktorych mi brakuje to grzana kierownica, czujnik martwego pola no i moze lopatki.

Niestety wydaje mi sie ze bez wymiany kiery sie nie obejdzie a to juz spory wydatek (chyba ze na wymiane) a o martwym polu to nawet nie mysle... Chyba ze sie myle? :)

 

Możesz wymienić kierownicę, lub zmodyfikować przerobić swoją, możesz założyć do swojej kierownicy ogrzewanie itd. tutaj masz namiary na konkretną firmę co się specjalizuje w kierownicach http://www.maximonia.pl też wymieniałem kierownicę przedliftową na polifta + mała modyfikacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Panowie i rowniez witam!


Z rzeczy ktorych mi brakuje to grzana kierownica, czujnik martwego pola no i moze lopatki.

Niestety wydaje mi sie ze bez wymiany kiery sie nie obejdzie a to juz spory wydatek (chyba ze na wymiane) a o martwym polu to nawet nie mysle... Chyba ze sie myle? :)

 

Możesz wymienić kierownicę, lub zmodyfikować przerobić swoją, możesz założyć do swojej kierownicy ogrzewanie itd. tutaj masz namiary na konkretną firmę co się specjalizuje w kierownicach http://www.maximonia.pl też wymieniałem kierownicę przedliftową na polifta + mała modyfikacja.

 

Wielkie dzieki za pomoc! Wysylam wlasnie do nich zapytanie i zobaczymy co z tego wyjdzie :)


Odebralem wczoraj autko z detailingu - Pelna korekta lakieru, ceramika na calym aucie + felgi, poprawka felg/odpryskow, powloki hydrofobowe (wycieraczki niewidzialne) na wszystkich szybach, oklejenie folia PPF progow, reflektorow, lusterek, piano blackow i bagaznika, detailing wnetrza wraz z odswiezeniem skory w srodku i zabezpieczeniem powloka hydrofobowa.

Zdjecia wpadna w najblizszych dniach - efekt powalacjacy. Autko bylo porzadnie zapuszczone.


Jesli ktos szuka dobrych chlopakow na slasku to polecam CarEssence z Mikolowa. Robie juz u nich swoj 3 samochod.


IMG-9504.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.