Skocz do zawartości

Kodowanie Xenon


marcindzido1

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej do tego użyć NCS. Dodajesz $522 do VO w modułach CAS I FRM, kodujesz NFMR pustym plikiem MAN, następnie musisz zmienić opcje w NFRM; autolwr i dynamlwr(coś takiego nie pamiętam dokładnie) na nicht_aktiv, jak będą błędy spalonej żarówki to cold i warm check TFL również nicht_aktiv. Jeżeli masz lampy poliftowe(biksenon) to musisz zakodować jeszcze BI_XENON_BEI_LH(albo PWM_ANST_FL_BIXENON - musisz sprawdzić) na aktiv i opcja niżej napięcie na 13V, polecam dorzucić DRL_TFL_MIT_SML na aktiv. Elektrycznie musisz dorobić masę do wtyczki, w poliftowych przewód od długich do przysłony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=28035

tu jest to ładnie opisane, nie wiem czy przez bimmercode to ogarniesz bo nie da się tam modyfikować VO ale możesz próbować znaleźć i przestawić te opcje które pisałem wcześniej. Jeszcze polecam przy okazji sciągania zderzaka wyciąć w nim dziury na zaślepki spryskiwaczy, fizycznie nie musisz ich montować ale to że będą widoczne nie będzie zwracać uwagi diagnostów i drogówki :norty: Podobnie możesz zrobić z pokrętłem regulacji zasięgu świateł, kup sobie przełącznik od usa xenon(chyba najtańsze dostępne), rozbierz, usuń pokrętło ze swojego i przełóż zaślepkę z tego co kupiłeś, nie będzie widać że jest po druciarsku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.