Skocz do zawartości

BMF F11 530d


Nequ1998

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, jestem nowym posiadaczem bmw f11 530d

Posiadam cały mpakiet w środku i na zewnątrz. Mam parę pytań odnośnie-


Hologram pod drzwiami świeci się slabo że nie sięga do podłogi przy otwartych drzwiach. Świeci się mocno bardzo rzadko. Nie wiem od czego to zależy i chciałbym się dowiedzieć jak to ustawić żeby świeciło ciągle mocno.. w nocy świeci tak 50/50% raz świeci a raz w ogóle nie świeci.


Są 2 tryby ambientu modern i classic. Jak przełączam miedzy jednym a drugim to nic się nie zmienia. Jest ciągle kolor pomarańczowy. Kokpit i radio plus klamki w środku świecą mocno ładnie na pomarańczowo. Problem jest z listwami w środku. Świecą do bani.. w idrive jest moc ustawiona na 50% więcej nie można. Przy kierownicy pokrętło ustawiione na maxa. Headup ładnie się świeci mocno i ambient przy aplikacji, z listwami bardzo słabo.

Wiec jak to można rozjaśnić? Chodzi o listwy

Jak rozjaśnić hologram pod drzwiami? Żeby świecił ciągle mocno?

Dlaczego kolor się nie zmienia po wybraniu modern a classic ? W ogóle nic się nie zmienia.



Start/stop mój model posiada start/stop automat niby do Eco jazdy. Lecz nie można u mnie wcisnąć guzika tak jakby był zblokowany. Nie chodzi o włączenie czy wyłączenie tylko o wyłączaniu silnika przy zatrzymaniu pojazdu.


Takie małe rzeczy a tak mecza.. jestem zielony jak ogórki przed kiszeniem.


I chciałbym również żebyście napisali o dodatkowych funkcjach o których nowy posiadać bmw f11 530d full mpakiet jeszcze nie wie. Z góry dzięki panowie i panie za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.