Skocz do zawartości

F11 525xd 2013r WBA5J91050D489975


Rekomendowane odpowiedzi

Fajna konfiguracja. Razi brak drewienka i beżowa podsufitka ale to już kwestia gustu.

Podobają mi sie hamulce, h/k i kolor skór :cool2:. Nie podobają emblematy, dekielki, naklejki i czarne koła.

Jakbym miał bliżej rzuciłbym okiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No historia też wydaje się fajna. Beż na suficie mi nie robi, zachęca stan i dbałość właściciela o naprawianie drobnych nawet defektów wizualnych. Kolor wnętrza i czorność to też nie mój klimat do końca... Jak po weekendzie będzie to chyba się przejadę, bo do Poniedziałku nie mam opcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena też nie wpływa na atrakcyjność oferty. Pamiętam ok 2lata temu w olsztyńskim salonie marek premium był porównywalny egzemplarz za ok 65 tysi i wydawał mi sie drogi :| jednak od tamtej pory sporo sie zmieniło...


W Ostatnim czasie dośc obsesyjnie śledzę ogłoszenia i widzę auta wystawiane np rok temu w cenie 10-15k wyższej :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny chodziło mi po głowie co napisaleś odnośnie beżu na suficie. Aż przejżałem ogłoszenia aut które widziałem. Standardowo jest bardziej szare a to jest ten beż dziadkowy (bynajmniej ze zdjęć) mocca z vinu?

 

VIN	WBA5J91050D489975
Code / Type	F11 (MUE) / 5J91
Vehicle History	Get a car report instantly!
Chassis	Touring (5 Doors)
Market	Europe (left Steering)
Engine	N47T (2.00 l / 160 kW)
Drivetrain	All Wheel-Drive
Transmission	automatic
Color	Black-sapphire Metallic (475)
Upholstery	Leder Nappa/mocca/exklusivnaht (LZMW)
Manufacturer	BMW AG / Dingolfing, Germany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocca to kolor skór ;) poszukaj w google bmw f10 lci catalogue pdf

Na końcu są możliwe zestawienia kolorów tapicerek z podsufitkami.

Według mnie najlepsza jest czarna z dachem panoramicznym. Standardowa jest szara i wygląda marnie. Kolor brzydki, materiał szorstki. Są jeszcze te beżowe/piaskowe które według mnie pasują tylko do beżowych skór, z tego co pamietam jest jeszcze ostrygowa. Dla każdego coś sie znajdzie ;)

W omawianym aucie jest skóra nappa miękka delikatna pachnąca niestety najbardziej delikatna. Dakota sprawia wrażenie ekoskóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź :)

W sumie znalazłem tylko katalog tapicerki-f10.png w https://f10.5post.com/goodiesforyou/f10-5-series-brochure.pdf ale opisu podsufitek nie widzę... ale ślepy jestem. Choć po broszurach wszędzie beżem wali w oczy i tak źle nie wydaje się...

Choć jak oglądałem ostatnio e61 w beżu z drewnem to nie dałem rady zbyt "emerycko" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.