Skocz do zawartości

Profile uzytkownika


maz9

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem dwoch uzytkownikow, dwa klucze. Ustawienia np pamięci czy ustawień parkowania zapisane nie wiem sam czy w profilu czy po kluczu. Teraz mam golasa jak od nowosci. Zadne ustawienia fotelu czy sparkowania, lusterek nie wskoczyly. Utworzylem profil na szybko tam gdzie wskazujesz ale nic sie nie wydarzylo z zadnym z ustawien. Dawnych profilow nie ma, jak rozumiem z tego co piszesz to juz ich nie bedzie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mialem dwoch uzytkownikow, dwa klucze. Ustawienia np pamięci czy ustawień parkowania zapisane nie wiem sam czy w profilu czy po kluczu. Teraz mam golasa jak od nowosci. Zadne ustawienia fotelu czy sparkowania, lusterek nie wskoczyly. Utworzylem profil na szybko tam gdzie wskazujesz ale nic sie nie wydarzylo z zadnym z ustawien. Dawnych profilow nie ma, jak rozumiem z tego co piszesz to juz ich nie bedzie ?

A czy miałeś zaznaczoną synchronizację ustawień przed oddaniem auta do serwisu? jeśli nie, to trzeba wszystko od nowa ustawić i zaznaczyć tą opcje.


Jak ja usuwałem profil z auta to dodawałem go ponownie za pomocą opcji 'zeskanuj kod qr' w ustawieniach aplikacji BMW i ustawienia auta się zsychronizowaly. W kluczyku jeśli się nie mylę to jest tylko historia serwisowa teraz aby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie connect drive to tylko sklep nic po za tym. Co do logowania i profili to komunikaty w zasadzie są bez sensu. Można tego nie czytać. Wbrew logice i temu co czytam w moim bmw chyba coś gdzieś się przeniosło oo zczytaniu kodu QR ale widzę tylko zdjęcie w profilu. Usawień fotela brak. Drugiego użytkownia samochodu brak. W zwiazku z usterkami znowu serwis i jaknmanponkażdejnwizycie ustawiać moj fotel to mnie trafi !


Gdzie może być profil drugiego koerowcy i co mogłem zrobić nie tak że nie ma ustawiń fotela ? Isatwień muzyki i wielu innych może tego się nie da zapisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.