Skocz do zawartości

Strzelanie deski rozdzielczej.


lukaszzar822

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos moze zaobserwował u siebie w samochodzie strzelanie deski rozdzielczej ? Przy duzych zmianach temperatury co jakis czas slychac z różnych miejsc deski trzaski i inne dziwne odgłosy. Niby to nie denerwuje, ale w takim samochodzie tak chyba nie powinno byc. Mam F15 z 2017 r salon PL bezwypadkowe, zatem nic nie bylo rozkręcane ani wymieniane. Wczesniej mialem f25 i bylo cichutko, a tutaj regularnie cos slychac. Jest jakis sposób na to z wyjątkiem demontażu całej deski ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Mnie tez to drazni... chociaz akurat z deska rozdzielcza sobie poradzilem. Przyczyna u mnie byla ta listwa ozdobna drewniana w druch miejscach. Nad schowkiem przy kratce wentylacyjnej oraz przy zegarach. Zostal mi prawy slupek srodkowy do zlokalizowania gdzie tam cos jest luznego. Jako przyklad e46 24 letnie auto i mroz czy upal jest cisza... ahh ta seria F :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
U mnie też słychać czasem trzaski, wystarczy że jest 23-25 stopni na + i włączę klimę, kanały wentylacyjne się schłodzą i coś strzeli dwa trzy razy w desce. Też wydaje mi się że w takim aucie chyba nie powinno. Mam zamiar się za to wsiąść ale nie mam chwilowo czasu. Na pewno listwa ozdobna i wyświetlacz centralny słyszę co jakiś czas....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

xxxprzemo,

A czy mógłbyś napisaccjak poradziłeś sobie z listwa drewniana nad schowkiem obok kratki ? Co tam hałasowali , bo u mnie stamtąd wlasnie dociera hałas .

Mnie tez to drazni... chociaz akurat z deska rozdzielcza sobie poradzilem. Przyczyna u mnie byla ta listwa ozdobna drewniana w druch miejscach. Nad schowkiem przy kratce wentylacyjnej oraz przy zegarach. Zostal mi prawy slupek srodkowy do zlokalizowania gdzie tam cos jest luznego. Jako przyklad e46 24 letnie auto i mroz czy upal jest cisza... ahh ta seria F :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.