Skocz do zawartości

Problem z elektroniką. 2000 rok 4.l diesel


greg70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Zastanawiam się, czy jeszcze ktoś obserwuje takie dinozaury jak e38 ale do rzeczy. Problem dotyczy świateł stopu, pozycyjnych, podświetlenia tablicy i cofania, których nie ma ale za parę dni znowu są. Niedziałającego tempomatu i czujników parkowania, których nie ma i nie wróciły (mechanik, u którego stał parę miesięcy twierdzi, że to przez niesprawny radar), radio raz gra a raz nie obraz na dużej navi jest cały czas. Może któryś z was zajrzy przypadkiem i coś mu świtnie, będę bardzo rad. Mogę podejrzewać, że to moduł świateł, ale radio pdc i tempomat chyba nie podlega pod nie. Cała inna elektronika działa. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Burzo. Dziękuje, że tak szybko odpowiedziałeś. Dzisiaj rano wydawało mi się, że nie ma stopu, przyjechałem do pracy i po dwóch godzinach wróciłem i miałem światło stopu i cofania ale tylko z prawej strony, i przed chwilą jak wróciłem też były światła, ale tylko z prawej strony. Czy to potwierdza uszkodzony moduł świateł. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie mam pojęcia.

Należało by zacząć od najprostszych rzeczy.

Sprawdzić kości przy lampie , czy konektory nie są skorodowane lub za bardzo rozgięte .

Poruszać przewodami , w miejscu przechodzenia z klapy bagażnika do nadwozia auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Szczęśliwego Nowego Roku. Witam. W Sylwestra miałem sytuację po zatrzymaniu auta, zgaszeniu i wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki radio zaczęło grać, choć wcześniej nie grało. Czy to i reszta moich problemów może być przyczyną walnięta stacyjka. Dziękuje i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.