Skocz do zawartości

Brak mocy m52


Arrsone30

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano czytajcie mam problem z m52 zacznę od początku komputer bez ews przesunięta odcina popcorn wyrzucone sondy i tak od momentu mam problem z pozeraniem paliwa brak mocy i wysokie obroty po uszczelnieniu kolektora jestem mechanikiem zawodowym wiem z jaką dokładnością to zrobiłem zwracam się z pytaniem do was licząc na konkretne odpowiedzi i wymieniłem przeplywki trzy 2 żywcem ściągnięte z e39 i jedna oryginał z bmw dalej błąd przeplywki uszczelniłem kolektor skasowałem błędy robiłem próbę w porządku lecz rano wstałem problem powracal z błędem przeplywki potem błąd prędkości własnej pojazdu i gdy podłączyłem kompa czytając parametry, vanos do tyłu czas wtrysku - 5 obroty jalowe 900 1020 jak porządnie jej dam miodu jak by uciekało jej z 30 koni panie i panowie ręce mi już opadaja nie wymieniłem czujnika wału czujników walków rozrządu i od pewnego czasu chodzi mi po głowie czujnik temp zasysanego w kolektorze no nie wiem już co jej jest pomóżcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu latach trafiłem przypadkiem na założony przeze mnie wątek, taka sentymentalna podróż do przeszłości. Uzupełnię go tylko informacją, że moneta jednogroszowa włożona w nakrętkę napinacza M42 wyraźnie wyciszyła łańcuch. Silnik służył po tym bezawaryjnie wiele lat, przeżył też kilka sezonów w BMW Challenge. Może taka informacja się komuś przyda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Raczej stawiam na problem we wiązce, kwestia błędnego podłączenia. Być może komputer nie od tego silnika (komp od 2.0 a masz 2.8).


PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.