Skocz do zawartości

BMW X4 jako auto rodzinne


dizel1982

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Co prawda auto już zamówione ale w ostateczności mogę jeszcze zmienić. Objeździłem wczoraj wszystkie salony w promieniu ponad 50km i w żadnym nie mieli X4. W jednym była ale w użyczeniu u klienta. W pozostałych wszystko wyprzedane. Stąd moja gorąca prośba do Was. Czy ktoś z Was użytkuje X4 jako auto rodzinne? Bagażnik dla mnie jest wystarczający. Obecnie mam nieco mniejszy i się spokojnie mieszczę. Bardziej mi chodzi i miejsce z tyłu i fotelik. Czy po zamontowaniu fotelika, dziecko nie wali głową w podsufitkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie fotelika to Ci nie podpowiem, bo moje córy już dawno z nich wyrosły :roll: Obecnie mają po 12 i 18 lat :mrgreen:

X4 to u mnie auto głównie rodzinne, nikt nie narzeka na brak miejsca, bagażnik też wystarczający.

Nie raz się zdarzy przewozić koleżanki :norty: mojej starszej córki i w 5 osób nikt nie narzeka na komfort podróży, a zdarzało ich się wieźć na Hel 5 godzin w trasie.

Nadmienię, że jedna koleżanka córki jest troszkę wyższa ode mnie i nawet postawniejsza - trenuje jakieś okifadoki :norty: ( ja mam 1,77 m 80kg) i nie narzekała na komfort z tyłu.

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super. Bo to jedyna rzecz co do której mam obawy kupując ten samochód a nie chcę brać bezpłciowego (w mojej opinii) X3, których jest pełno i jak dla mnie ten samochód niczym się nie wyróżnia. X4, zwłaszcza w kolorze który raczej jest nie spotykany, bo ja osobiście X4 w kolorze brooklyn grey, na żywo nie widziałem ani razu, rzuca się w oczy :). Ten typ auta zawsze mi się podobał. Na X6 w chwili obecnej nie mogę sobie pozwolić bo prócz leasingu mam jeszcze duży kredyt (zostało 7 lat). Ale później kto wiem, może i wjedzie X6 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki koloru :cool2: . Widziałem na żywo ten kolor na X4 M. Teraz jakbym zamawiał to tylko Szary Brooklyn M - jest zaje...sty. Czarny Carbon jaki mam to łapie rysy od samego patrzenia, prawie jak Piano Black- takie mam wrażenie :mrgreen:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj tak, ja miałem raz czarny samochód. Powiedziałem sobie nigdy więcej. Ale brooklyn grey w połączenie z wersją M sport wygląda właśnie dla mnie obłędnie. Nie mam jeszcze przekonania co do skóry. Wziąłem Vernasce Cognac bo zawsze tylko czarna i czarna ale mam lekkie obawy co do niej jak to będzie pod względem utrzymania no ale zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z premedytacją wziąłem Black carbon. Napalalem się na Brooklyn Grey i tylko w tym kolorze chciałem do czasu aż zobaczyłem na żywo. To kwestia gustu oczywiście ale w necie ten Brooklyn jest dla mnie ładniejszy niż na żywo w X4. Chyba w serii 5 lepiej by wyglądał. Do X4 wg mnie mniej pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.