Skocz do zawartości

BMW X3 e83 ciekawe opcje wyposażenia


AdikX3

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem i nie znalazłem tematu ciekawych opcji wyposażenia w samochodzie BMW X3 e83. Być może macie w swoich pojazdach coś ciekawego w wyposażeniu, coś co zdarzało się rzadko np. wentylowane fotele albo podgrzewane tylne? Pochwalcie się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3.0sd mam podgrzewane tylne ;) ... i AUX z tyłu ..

Kiedy szukałem auta miałem do wyboru albo TOP HIFI ale bez grzania tyłu była, albo identyczna ( dosłownie ) ale grzane i bez HIFI .... Bliżej było mi do tej "grzanej" bo audio mogę podkręcić sam ( kiedyś to robiłem ) a z kanapą to jednak trudniejsza sprawa ...

Po sprawdzeniu VINu okazało się że ta z TOP HIFI jest po pęknięciu rozrządu na autostradzie, piec był naprawiony przez handlarza czyli byle taniej, dlatego wolałem kupić auto po stłuczce z wymienionymi blachami pod kolor niż jajko niespodziankę pod maską ..

I tak właśnie trafiła się podgrzewana tylna sofa ;) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ciekawa sprawa bo nie przypuszczałem że wychodziły e83 z podgrzewaną kanapą z tyłu. Ja postaram się wrzucić może fotki tego co posiadam w swojej bo wg opcji z serwisu to w wersji przedliftowej nie było już dużo więcej dodatków wyposażenia niż jest u mnie co najwyżej zewnętrzne lusterka z fotochromem właśnie AUX choć nie wiem czy był w przedliftowych i lusterko wsteczne z bodajże trzema przyciskami które odpowiadały za jakieś funkcje bodajże doświetlenia drogi po zamknięciu, otwierania drzwi garażowych itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z najbardziej ciekawych i bardzo mało spotykanych rzeczy w e83 to monitory za przednimi zagłówkami. Gdy szukałem auta to znalazłem tylko jedna taka wersje. Ktoś ja kupił wiec może jest taki użytkownik na forum i pochwali się jak to działa :)
"Proste są dla szybkich samochodów, a zakręty dla szybkich kierowców"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.