Skocz do zawartości

535d 286km czy to odma??


octuslimb

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłaszam się do Was z prośbą o pomoc. Jakiś czas temu zauważyłem ze auto potrafi puścić niebieskiego dymka, czasem na postoju a czasem przy przyśpieszaniu. Pomyślałem sobie oho czas na turbinkę. Więc zdjąłem turbinę małą a tam zdziwienie bo jest ona w bardzo dobrym stanie podobnie jak ta większa. Jednak dobijając się tam zobaczyłem że jest trochę oleju w dolocie i ogólnie przy turbo, wiadomo zawsze tam będzie ślad oleju jednak wydaję mi się ze było go za dużo. Takie więc moje pytanie czy może to się dziać przez odmę? Zmieniałem ją jakieś ~15tyś km temu. Założona została taka zwykła z membraną, może lepiej założyć z tym filterkiem filcowym lub plastikowym? Z góry dzięki za pomoc!https://nox.tips/ https://xender.vip/ Edytowane przez octuslimb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się do Was z prośbą o pomoc. Jakiś czas temu zauważyłem ze auto potrafi puścić niebieskiego dymka, czasem na postoju a czasem przy przyśpieszaniu. Pomyślałem sobie oho czas na turbinkę. Więc zdjąłem turbinę małą a tam zdziwienie bo jest ona w bardzo dobrym stanie podobnie jak ta większa. Jednak dobijając się tam zobaczyłem że jest trochę oleju w dolocie i ogólnie przy turbo, wiadomo zawsze tam będzie ślad oleju jednak wydaję mi się ze było go za dużo. Takie więc moje pytanie czy może to się dziać przez odmę? Zmieniałem ją jakieś ~15tyś km temu. Założona została taka zwykła z membraną, może lepiej założyć z tym filterkiem filcowym lub plastikowym? Z góry dzięki za pomoc!

Jeżeli chcesz wymienić odmę musisz zmienić całą obudowę, tam jest membrana, do tej pory wymieniałeś filtr odmy.

852c2d3fdc685c61m.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.