Skocz do zawartości

[E90] Radio CIC Bluetooth spotify


Oreł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


Mam pytanie odnośnie Spotify w naszych e90, fabrycznie posiadam comboxa itd. Muzyki z w/w serwisu normalnie słucham przez bt, ale natknąłem się na filmik w którym Spotify pokazuje się w nawigacji jako oddzielna aplikacja, wtedy przy puszczaniu muzyki interfejs całkowicie się zmienia (widoczna okładka piosenki, możliwość wyboru czego słuchamy - listy ulubionych utworów itd, prosto z nawigacji, nie trzeba bawić się telefonem) ja przy puszczaniu muzyki przez bt (Spotify) widzę tylko nazwę piosenki, czas, album z której ta piosenka pochodzi, da się to jakoś ogarnąć żeby Spotify się wyświetlał jako aplikacja na navi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Z tego co pamiętam musisz mieć BMW Apps i certyfikat 9C potwierdzony. Ja mam dokładany COMBOX, wiec nie bawilem sie w aktywacje certyfikatu 9c, bo jest mi to zbędne. Zależało mi tylko na muzyce przez bluetooth, obsłudze dwoch telefonow oraz SMSach na ekranie navi. To działa, wiec dalej nie robilem nic.


P.S. tak na szybko to dziala tylko z iphone i musisz mieć w VO opcje 6NR


Without USB under the arm rest of 6NR Cradle you can't get BMW Apps to work. Also you need a Iphone, it doesn't work with Android for e-series.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Ktoś może podejmował temat ostatnimi czasy? Też właśnie się natkąłem na ten film. Próbowałem uruchomić na iPhone, po kablu się łączy, ale przy uruchamianiu Spotify na telefonie CIC chwilę "myśli", po czym wyrzuca, że aplikacja nie jest kompatybilna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.