Skocz do zawartości

[E53] Stacja Multimedialna Android


Altaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzięki wielkie za informację jutro sobota to będę działał anteną z fabrycznego radia jest we wnęce a podłączyłem do androida antenę z 6 m wiązki a drugi koniec do anteny fabrycznej która wyjąłem z modułu w bagażniku .pozdrawiam serdecznie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Witam serdecznie. Podpowie ktoś krok po kroku jak podłączyć, którędy pościć wiązkę w e53 z ori navi 16:9? Mechanikę ogarniam, ale to dla mnie czarna magia... będę ogromnie wdzięczny za pomoc. I serio, jak dla dziecka...krok po kroku. Manualnie sobie poradzę. Dodatkowo kamera cofania, ale to już jakoś ogarnę. Pomożecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaką wiązkę kupisz (lub będzie w komplecie z radiem). Są dłuższe i krótsze.

Lepiej mieć wiązkę dłuższą, koniecznie z przewodem antenowym.

Ja kable puściłem od wnęki na radio w kokpicie, za schowkiem, wzdłuż progu pod jakimiś plastikami (oryginalne korytko do kabli), dalej za boczkim od tylnej kanapy, i do bagażnika.

Trochę rozbierania plastików było, do wyjęcia przednie prawe siedzenie, kanapa, plastiki w bagażniku.


Aby mnie nic nie zaskoczyło puściłem jeszcze kabel ekranowany do kamerki i chyba ze dwa kable na wszelki wypadek (aby dwa razy tego nie rozbierać).


Jak kupisz krótszą wersję kabla to trzeba pruć tunel środkowy bo bokiem nie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja kable puściłem od wnęki na radio w kokpicie, za schowkiem, wzdłuż progu pod jakimiś plastikami (oryginalne korytko do kabli), dalej za boczkim od tylnej kanapy, i do bagażnika.

Trochę rozbierania plastików było, do wyjęcia przednie prawe siedzenie, kanapa, plastiki w bagażniku.

Witam odnawiam temat można coś więcej czyli jak zacząć od Androida czy z tyłu ? Może jakieś zdjęcia były robione. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie ma to różnicy z której strony zaczniesz. Rozbierasz wszystko co trzeba i układasz kabel.

Osobiście bym zaczął układanie kabla od strony radia bo jak zostanie Ci dłuższy kawałek luzem to go łatwiej upchasz w bagażniku niż pod konsolą. Tak jak już gdzieś tu napisałem - szukaj wersji z dłuższym kablem. Jak kupisz ten krótszy to musisz go puścić środkiem więc rozbierania jest więcej, jak kupisz dłuższy to lecisz wzdłuż prawego progu (tam nawet idą wiązki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.