Skocz do zawartości

Pompa wspomagania 330ci


Osshe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wspoma wyję mi jak na tym filmiku (

)

płyn był czarny jak zajrzałem, niestety dziwne ale wcześniej nie słyszałem żadnych objawów i nie sprawadzałem koloru. wymieniłem płyn ale nic nie dało ( motul dexron iii, nie mam żadnej naklejki na zbiorniczku atf) więc domyślam się że tylko wymiana pompy pomoże.

teraz pytanie jaka firma najlepsza? Meyle ma fajną myślałem na nią ale może ktoś tu mi naprawodzi mnie na lepszą jeśli jest.

No i jakieś rady jak się za to zabrać? czy poprostu wjechać na kanał, zlać płyn, sciągnąc pasek i odkrecić a potem na odwrót?

330ci 2001/09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zamienniki z reguły nie działają albo robią to krótko, zapytaj na czescidobmw.pl czy polecają jakąś firmę, na którą nie ma reklamacji.

Układ należy wypłukać przy wymianie pompy.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Niee to bedzie zepsuta, 2 razy wymienialem plyn, kręciłem na maxa prawo lewo do momentu jak przestawało lecieć powietrze w zbiorniku. Po vinie podobno lf30 i taka tez kupiłem z luka. Dzis zakładam luka i zobaczymy co z tego wyjdzie. Oby sie poprawiło. Olej leje motul dextron 3 też podobno dobry, lepszy jak 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.