Skocz do zawartości

Skrzypienie na zimnym przy skręcaniu jadąc


4dam80

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałbym pozdrowić wszystkich forumowiczów !!!!

Jestem posiadaczem BMW E87 116i 2005rok problem polega na tym że ,po odpaleniu i ruszaniu przy skręcie w lewo lub w prawo coś skrzypi po prawej stronie ,ale jak się chwile pojeździ to skrzypienie ustaje ,zaobserwowałem ze głównie jak się tak dzieje jest chłodniej na zewnątrz ,bo przy tych upałach wcześniejszych nic nie skrzypiało,:/nie wiem gdzie szukać przyczyny byłem na przeglądzie zawieszenia ,i poza tulejami wahacza dolnego z przodu z oby stron wszytko jest ok nic nie jest wybite ,łączniki w porządku ,mechanik nie wie skąd to:/bo jak auto się rozgrzeje to nic nie skrzypi ,w mojej drugiej E46 Compact tez ostatnio zaczyna skrzypiec po prawej stronie na początku myślałem ze to łączniki bo były słabe wymieniłem je i całe wakacje przejeżdżałem bez żadnego skrzypienia i myślałem ze to było to ,ale nie tak dawno znowu zaczęło poskrzypywać :/temperatura spadła za jasny gwint nie wiem już gdzie szukać przyczyny może komuś z was udało się rozwiązać ten problem ,może ktoś już miał taki dziwny przypadek i udało się go rozwiązać byłbym bardzo wdzięczny za podpowiedzi z góry dziekuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.