Skocz do zawartości

co sadzicie o tym E36??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

zastanawiam sie nad podjechaniem i ogladnieciem tej e36

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1720378

 

co o niej sadzicie ? cena OK? wydaje mi sie smiesznie niska ale nie znam sie na BMW i chcialbym sie was poradzic. co sadzicie ? to jakis zajechany trupp z silnikiem do remontu lub wymiany czy to ok cena ?

 

pozdrawiam

Opublikowano

co o niej sadzicie ? cena OK?

Jeżeli chodzi o cenę i patrząc na rejestrację DW - wszystko jest możliwe :twisted2: .

txt ........autko w super stanie, zadbane(eksploatowane przez kobiete)........ pewnie cabrio, używała mama tej kobiety :mrgreen: .

Oczywiście mogę się mylić ............

http://img291.imageshack.us/img291/9725/3500ga.jpg

Pozdrawiam

Paweł

Opublikowano
Jeżeli chodzi o cenę i patrząc na rejestrację DW - wszystko jest możliwe

 

OT zapytam z ciekawosci ... co to oznacza bom nie w temacie ? ;)

marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Opublikowano
  • Autor

co z rejstracja ? we wroclawiu nie ma dobrych aut ? :]

cena jest za niska i musi to byc jakas mina ? co sadzicie ?

Opublikowano
Jeżeli chodzi o cenę i patrząc na rejestrację DW - wszystko jest możliwe

 

OT zapytam z ciekawosci ... co to oznacza bom nie w temacie ? ;)

Żadna tajemnica, na południu Polski każdy wie że w D.. jest większy % rzetelnych sprzedawców :wink: . Odpowiedziałem w OT i proszę nie odnosić się do mojej wypowiedzi w tym temacie :twisted2: .

http://img291.imageshack.us/img291/9725/3500ga.jpg

Pozdrawiam

Paweł

Opublikowano
  • Autor

co to jest OT ? ;]

ktos sie jeszcze wypowie ?

moze ktos zna moze to auto albo je juz ogladal ?

pozdrawiam

Opublikowano
co to jest OT ? ;]

ktos sie jeszcze wypowie ?

moze ktos zna moze to auto albo je juz ogladal ?

pozdrawiam

Pompa wtryskowa :lol: sorki ale nie mogłem się powstrzymać :twisted2:
Opublikowano
hehehe pakiet m3...gdzie jest???

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Opublikowano
hehehe pakiet m3...gdzie jest???

 

no ten akurat nawet nie leżał koło tego auta ... to gdzie ta rzetelność :dance:

marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Opublikowano

...to prawie każda E36 jest w M-pakiecie :twisted2:

progi, zderzaki :twisted:

tłumik też od M3 :wink:

ale tylne światła - widocznie biały kierunek to standard w 316... :roll2:

...tylko BMW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.