Skocz do zawartości

Europe Route Mapa 2023-1 West + East


Wojti77

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Road Map EUROPE EAST Route 2022-1

http://chomikuj.pl/oliverek69/BMW+Road+Map+(Navigacja)/Road+Map+Europe+East+ROUTE+2022-1


Road Map EUROPE WEST Route 2022-1

http://chomikuj.pl/oliverek69/BMW+Road+Map+(Navigacja)/Road+Map+Europe+West+ROUTE+2022-1


WEST

Pełne pokrycie :

Andora, Belgia, Niemcy, Niemcy, Finlandia, Francja, Grecja , Gibraltar, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Chorwacja, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Niederlande, Norwegen, Sterreich, Polska, Portugalia, San Marino, Slowakische Republik , Slowenien, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria , Czech Republik, Węgry , Państwo Vatykan .

Tylko główna sieć dróg:

Albanien, Rosja , Bosnien i Herzegowina, Bulgarien, Estland, Lettland, Litauen, Mazedonien, Moldawien, Czarnogóra, Rumunia , Serbien, Turcja i Ukraina.


EAST:

Pełne pokrycie:

Belgien, Bułgaria , Niemcy, Estonia, Finlandia, Grecja, Włochy, Chorwacja, Liechtenstein, Lettland, Litauen, Luksemburg, Niederlande, Norwegen, Sterreich, Polska, San Marino, Slowacja, Slowenien, Szwecja, Szwajcaria , Czech Republik, Węgry , Państwo Vatykan , Rosja .

Tylko główna sieć dróg:

Albanien, Andora, Bosnien i Herzegowina, Francja, Gibraltar, Wielka Brytania, Irlandia, Mazedonien, Moldawien, Monako, Czarnogóra, Portugalia i Hiszpania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
witam. jestem nowy. aktualnie mam mapy road map europe route 2016-2. czy moge pobrac te mapy i wgrac do nawigacji przez usb ?

 

Jasne, Route 2022 najnowsze. Pamietaj tez o kodzie do aktualizacji, wymagany. Lifetime tez możliwe.

Pisz pw jak potrzebujesz kodu czy wiecej info, dam numer mozemy pogadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie teraz "Road Map EUROPE EVO 2021-3" czy te mapy mi podejdą? Ewentualnie gdzie mogę znaleźć nowsze do mnie?

 

Jak masz evo musiszz wgrac evo, Route nie podejdzie. Pisz pw dam link , jak evo 5.6 mozemy aktuwowac carplay

 


OK dzięki, znalazłem chyba juz dobre mapy EVO 2022-1 - zajmują 29GB.


Zamówiłem tez kabel ESYS także będę próbował BMWaicoder wyciągnąć FSC i wgrać mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie teraz "Road Map EUROPE EVO 2021-3" czy te mapy mi podejdą? Ewentualnie gdzie mogę znaleźć nowsze do mnie?

 

Jak masz evo musiszz wgrac evo, Route nie podejdzie. Pisz pw dam link , jak evo 5.6 mozemy aktuwowac carplay

 


OK dzięki, znalazłem chyba juz dobre mapy EVO 2022-1 - zajmują 29GB.


Zamówiłem tez kabel ESYS także będę próbował BMWaicoder wyciągnąć FSC i wgrać mapy.

 


Z evo, Route nie ma szans aicoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy powinienem mieć odpalone auto na czas aktualizacji map?

Pliki ważą około 35GB i teraz tak pomyślałem, będzie to pewnie trwało ponad godzinę a nie wiem jak z gniazdem USB ale zapalniczka odcina prąd po kilku minutach wieć w USB pewnie też. Także jedyna opcja to odpalone auto albo klikanie coś na radiu co jakiś czas.


czy się mylę?



EDIT: Już mam odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.