Skocz do zawartości

ZAKUP BMW 320D 2.0 (F30) 190 KM WBA8C51050K733331


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników!


Jestem nowy na forum i rozważam zakup poniższego modelu BMW 320d 190km. Dostałem informację, że w tym aucie jest podwójnie kładziony lakier, ponieważ nie przeszła jakiejś próby po położeniu 1 warstwy (czy jest to normalna praktyka?).


https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-salonpl-vat-23-aso-320d-led-klima-2-strefy-navi-podgrz-fotele-ID6E010D.html#aa712dff80


Do tej pory rozważałem głównie silniki benzynowe, ponieważ pokonuję głównie dość krótkie trasy po mieście + kilka razy w roku zdarza mi się dłuższą trasa (np. na wakacje do Chorwacji), ale nie ukrywam, że w powyższej ofercie kuszący jest niski przebieg, auto od 1 właściciela, serwisowanie w ASO i mieszczące się w budżecie. Słyszałem również dobre opinie o jednostce 2.0 d (niskie spalanie oraz dobra jednostka, ale nie jestem pewny czy rocznik 2017 jest wolny od wad fabrycznych). Czy możecie doradzić mi czy w moim przypadku będzie to dobre rozwiązanie czy może powinienem raczej rozglądać się za silnikiem benzynowym. Będę również wdzięczny za informację czy są duże koszty eksploatacyjne tego modelu (oraz ewentualnie co może się popsuć i na co zwrócić uwagę), żeby auto nie okazało się skarbonką bez dna.


Będę wdzięczny za każdą pomocną poradę, uwagę.


Pozdrawiam serdecznie!

Karol

Edytowane przez Carlos_90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey

Przy oględzinach auta pytaj zawsze o ekspertyzę, firmy kupujące polesingowe auta kupują je najczęściej ich nie widząc na podstawie ekspertyzy danego rzeczoznawcy czy raportu -

Szukaj auta w automacie:).

Przykładowy raport - https://aukcje.ideagetin.pl/pobierz-plik/16120/bmw-seria-3-gf/zalacznik-35951.pdf

To jest prawie golas.

Odnośnie nałożenia lakieru ponownie to ja odrzucam takie oferty, bmw F30 ma najczęściej 80-90um na mierniku.

https://bimmer.work/vin/kb0a66ae535eb1d24f623949bd80a0aba/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wiadomo, zdarzenie drogowe może zdarzyć się każdemu, ale jak można dać tak słabego blacharza do naprawy beemki. :mad2:

Przecież od dawna wiadomo, że BMW to twardzina na maksa i auta po szkodach powinien naprawiać doświadczony fachowiec. :oops:

Mnie sztuki tak słabo spasowane jak ta - przerażają.

PS. Dopisz nr VIN do tytułu.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW

"Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia

Numer oferty: AKL1755WH"


Dla mnie wszystko jasne w zasadzie.


Po rozkodowaniu powyżej, wychodzi że to AT a nie jest to AT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.