Skocz do zawartości

E61 dołożenie Xenon do zwykłej lampy


legniczanin

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mogę kupić reflektory po regenerecji po lifcie, były zwykłe, został dołożony Xenon nieskrętny, pytanie czy to będzie działać normalnie tzn, bez błędów i z czunikiem poziomowania? U siebie mam lampy Xenon nieskrętne przed lift (moduł pewnie trzeba zmienić). Robił ktoś taką operacje z dołożeniem xenon?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby dołożyć skrętne trzeba zmieniać moduły? Czy tylko zakodować? Drugie pytanie czy rodzaj przetrwornicy ma znaczenie? Tzn jak będę miał różne przetwornice na lampach (lewa i prawa bo są rózne typy) to mogę spokojnie takie montować? Chodzi o to że jest tyle numerów tych lamp że w końcu nie wiem , które mogę montować a które nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie za bardzo rozumiem, jak został dołożony xenon?

Wsadzili w zwykle soczewkowe lampy żarniki xenon owe tak :mrgreen:


W 60 są trzy rodzaje lamp xenon owych i dwa rodzaje skrętnych


Do 02/2005 d2s (tu mogą być jeszcze różnice do 08/2005)

Od 02/2005 d1s (j. W.)

Od 03/2007 d1s lampy lci


Skretne do 02/2005 dodatkowy moduł skrętu, moduł światła LM

Od 02/2005 moduł światła połączony z modułem skrętu Lm2


Modolów świateł jest chyba jeszcze więcej bo dochodzi halogen z manualnym poziomowaniem, halogen z automatycznym poziomowaniem, xenon lm1, xenon Lm2, xenon Lm2 do skrętu


Światła xenonowe z różnym rodzajem żarnika możesz mieszać, tu może być d1s i D2S po lewej i prawej


Xenon nie skrętny możesz montować po 02/2005 pod moduł który jest zamontowany

Jeśli zmieniasz na skrętne po lifcie potrzebny moduł Lm2 LWR ahl


Co do reszty to nie chce mi się tak za bardzo szukać, lepiej było by jak byś konkretnie powiedział jaki masz rocznik i moduł świateł i jakie lampy chcesz zamontować


To co u góry to z pamięci i bez gwarancji :mrgreen:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje :) Bo ciężko się w tym odnaleźć tak namieszane tych numerów

dołożyli soczewki xenon chyba z innej lampy


do 2005 nie było D1s? bo ja chyba takie mam ;)


co do lampy to orginalnie mam (miałem bo jest w strzępach) 158 723 00 01 z przetwornicą 5DV 008 290-00, udało mi się zamówić dokładnie ten numer lampy wieć jak przyjdzie w dobrym stanie to nie będę musiał nic kombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.