Skocz do zawartości

Fotelik samochodowy BMW dla dziecka (9-25kg)


GR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu

jedyne "uszy" jakie mi tam wystają to zapięcia od pasów :mrgreen:

więc moje auto nie ma tego przygotowania...

 

generalnie, to chyba jestem zdecydowany na maxi-cosi (pierwszy taki mam) - teraz jest jakiś nowy model

Ale myślałem, że może ktoś używa fotelika BMW i powie czy jest wart swoich ponad 1500 zł...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważną rzeczą przy kupnie fotelika jest zwrócenie uwagi na to jak jest on zbudowany w miejscu, w którym dziecko będzie miało biodra. Chodzi o to, że w żaden sposób nie powinien on uciskać stawów ani wymuszać pozycji z wyprostowanymi nogami. Dziecko powinno spokojnie móc mieć nogi w "pozycji żabki", to jest dość ważne ze względu na nieukształtowany staw biodrowy. "Profilowanie" go na siłę przez fotelik może spowodować problemy w poprawnym rozwoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy Graco Junior. Polecam, sprawdza sie dokonale, można rozłaczyć oparcie jak dziecko podrośnie. Sposób montażu jest dziecinnie prosty.

 

http://www.oeamtc.at/netautor/html_seiten/kisitest_2004/image/gross/graco_junior_plus.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie, to chyba jestem zdecydowany na maxi-cosi (pierwszy taki mam) - teraz jest jakiś nowy model

Ale myślałem, że może ktoś używa fotelika BMW i powie czy jest wart swoich ponad 1500 zł...

 

Jaki by ten fotelik nie byl to 1500 to naprawde duzo. Za polowe jestes w stanie dostac najlepsze foteliki np.: z testow ADAC

http://www.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kindersitze/default.asp?ComponentID=147653&SourcePageID=130822

 

Ja wybralem CONCORD Lift Evo model 2005 za ~700PLN a kupilem go w "Swiat Dziecka" w W-wie przy ul. Towarowej maja tam naprawde duzy wybor (Recaro, Concord, Maxi Cosi, Romer itd). Warto chociazby sie tam wybrac aby spisac ceny i pozniej poszukac na allegro :D

 

Gdybym jednak wybieral drugi raz to rozejzalbym sie wsrod fotelikow z wlasnymi szelkami z tego wzgledu ze pasy samochodowe nie trzymaja dziecka gdy ono spi i bezwladnie sie porusza.

Pozdr.

K.

================================================

Cokolwiek robisz zrób to dzisiaj bo jutro może być za poźno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Ja wybralem CONCORD Lift Evo model 2005
Gdybym jednak wybieral drugi raz to rozejzalbym sie wsrod fotelikow z wlasnymi szelkami z tego wzgledu ze pasy samochodowe nie trzymaja dziecka gdy ono spi i bezwladnie sie porusza.

Kupiłem Maxi Cosi Tobi.

Ma fajnie rozwiązane napinanie pasów i można go przechylać.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Maxi Cosi Tobi.

Ma fajnie rozwiązane napinanie pasów i można go przechylać.

 

Ladny, no i jak pisalem ma wlasne pasy. Tylko przedzial kilogramowy troche nizej niz zamierzales 9-18kg. Ile zapraciles jesli wolno wiedziec?

Pozdr.

K.

================================================

Cokolwiek robisz zrób to dzisiaj bo jutro może być za poźno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Tylko przedzial kilogramowy troche nizej niz zamierzales 9-18kg.

Ten przedział to bardziej wynikał z tego, że BMW ma takie niż z tego, że sobie taki założyłem :wink:

 

Ile zapraciles jesli wolno wiedziec?

Trochę mniej niż 800 zł.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.