Skocz do zawartości

Niemożliwy montaż haka e91 320d Touring


Endrju76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy spotkaliście się z brakiem możliwości montażu haka. W moim e91 320d brak na tabliczce znamionowej wpisu w pozycji masy zestawu i diagnosta twierdzi, że nie ma opcji aby auto miało hak. W homologacji auta także nie ma wpisu w kolumnach do dotyczących mas przyczepy. Czy jest jakaś opcja, że żeby jednak założyć hak. Może ma ktoś z Was dokument homologacji z wpisami o masach przyczep. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz tam gdzie montuja haki .Oni montuja dostajesz homologacje i po problemie .Diagnoscie powiedz zeby sie jeb... w glowke bardzo mocno

https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/03_1042-zestaw-doposazenia-zaczepu-holownicz/i50501/kL/sN/r2008 tu masz ori BMW hak doposazenie

Bylo N42B20 rozum wrocil jest M54 /cisza i spokoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja się spotkałem z tym u mnie. Masz wersje ed?

Ja zamontowałem sobie sam hak, pojechałem na stację diagnostyczną, na tabliczce nie miałem dopuszczalnych mas, poszukałem w katalogu Pana diagnosty, wskazałem na odpowiedni rekord, Pan przepisał do dowodu, podbił i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że dwuch niezależnych diagnostów wykluczyło możliwość montażu, że względu na brak wpisu na tabliczce, komentując, że to auto nie może mieć haka... W dokumencie homologacji auta, który uzyskałem z salonu BMW również brak danych o masie pojazdu z przyczepą. Może ktoś z Was ma taki dokument z masami przyczep i auta? Trochę jestem w kropce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj ostatnie siedem vin .Po niedzieli poprosze kolege z Salonu zeby to sprawdzil i jak cos to dam ci znac.Rozumiem ze dzwoniles tam gdzie montuja haki i oni ci tego nie zalatwia ach ta polska . .Brak slow jak dla mnie .Skad jestes
Bylo N42B20 rozum wrocil jest M54 /cisza i spokoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.