Skocz do zawartości

Diagnoza problemu - podpowiedź co i jak


Szpicu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno zakupiłem BMW E90 320I więc jestem tu nowy. Generalnie auto świetne, pierwszego dnia nic się nie działo.

Dzisiaj zapalił się żółty check engine gdzieś czytałem że może być coś nie tak z wtryskami nie do końca jednak wiem. z autem nic takiego się nie dzieje jedzie jak jechało.

do tego jest kontrolka o niesprawnym światle tutaj się domyślam co może ją powodować(nie świecą się oba światła postojowe)

widziałem że się da wejść w menu z kodami błędu, ale u mnie to tak nie do końca działa bo gdy próbuje to wywala mi tą kontorlkę od świateł i na tym się kończy.


do tego jest jeszcze problem z radiem na zimnym widać wszystko na ekranie, jednak gdy się już trochę pojeździ to ekran gaśnie z czasem do momentu gdy nic nie widać. tutaj słyszałem że to normlane z fabrycznymi radiami.


Może mógł by mi ktoś rozjaśnić sprawę, po za tym że powinienem zjawić się u mechanika.


Jeśli był już taki temat to przepraszam, ale nie lubię żyć w niewiedzy coś tam już czytałem tu i ówdzie lecz wiem że tutaj jest ktoś kto się zna dokładnie i mi coś tam podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

z check enginem bez kompa nic Ci nikt nie podowie. moze byc milion powodow.


zarowki ogarnij bo bedziesz mial problem z frm jesli o to nie zadbasz


bez podlaczenia do kompa niczego sie nie dowiesz. check engine 2 dni po zakupie... to nigdy dobrze nie wrozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.