Skocz do zawartości

potrzebuje informacji na temat parkingu strzezonego wa-wa


GP-T1000

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

za tydzien wybieram sie do warszawy i potrzebuje informacji gdzie znajede parking strzezony w okolicy ulicy obozowej 60 (osrodek sportu i rekreacji) i ile tam jest koszt za godz oraz tych samych informacji ale w poblizu ulicy szareckiego 4, to jest bodajze osiedle blokow.

nie chcialbym zeby mojej beemce ktos cos urwal czy ukradl albo porysowal ze wzgledu na rejstracje :roll:

 

z informacje z gory dziekuje

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

nie chcialbym zeby mojej beemce ktos cos urwal czy ukradl albo porysowal ze wzgledu na rejstracje :roll:

 

z informacje z gory dziekuje

 

Nie sądzę żebys miał jakies problemy z autem w wawie ze względu na rejestrację. Co do cen parkingów wahają się od 2-5 PLN/h (nocka średnio 10 PLN poza centrum). Dokładnej lokalizacji Ci nie wskaże bo akurat w tym miejscu nie znam ale parkując w róznych miejsach wawy nocą, z doświadczenia wiem że nie ma najmniejszych problemów ze znalezieniem parkingu strzeżonego.

Szerokiej drogi życzę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żebys miał jakies problemy z autem w wawie ze względu na rejestrację.

 

 

Tu bys sie zdziwil. Ostatnio od statecznego wydawaloby sie Pana uslyszalem ze to Warszawa a nie wioska :lol: [mieszkam tu juz 11 lat, moj syn sie tu urodzil ale mam nadal obce blachy jak mozna sie domyslic].

Moim jedynym wykroczeniem byla zmiana pasa i to nie bylo na wcisk tylko kulturalnie. Tak wiec mozna sie spotkac z roznymi reakcjami wiec lepiej dmuchac na zimne. Poza tym nie jest tajemnica ze samochody na "chamskich" blachach, jak tu sie nazywa obcych, sa bardziej narazone na kradziez nich ich odpowiedniki lokalne.

 

witam

 

za tydzien wybieram sie do warszawy i potrzebuje informacji gdzie znajede parking strzezony w okolicy ulicy obozowej 60 (osrodek sportu i rekreacji)

 

W okolicach obozowej znalazlem cos takiego:

Parking strzeżony całodobowy PTTK

0 22 837 25 48

01-401 Warszawa, Górczewska 87

 

Znalezione przy pomocy :

http://ksiazka.pkt.pl/index.php

i

http://mapa.szukacz.pl/

Pozdr.

K.

================================================

Cokolwiek robisz zrób to dzisiaj bo jutro może być za poźno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, ja parkuję na parkingu przy obozowej (skrzyrzowanie obozowej z Prymasa Tysiąclecia, ul. Obozowa 60, tel. 0602582502), do osrodeku sportu i rekreacji masz 2 min na piechotkę... Pełna kulturka, pełen luzik... 10zł/doba... i idzie się z pacjentami dogadać...

Polecam to miejsce (cały mc-145zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.